reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2015

Hej :)

I co, dostałaś to zwolnienie? Ja bym na Twoim miejscu normalnie poszła do pracy, nagrała ją i poszła do PIPu. Jakaś głupia baba.

Ja odpoczywam na Mazurach, ale pogoda tez nie do wytrzymania.

Co do ruchów, to nic nie czuję. A usg miałam na razie jedno.
 
reklama
Jeśli chodzi o starsze rodzeństwo to my córce nie powiedzieliśmy jeszcze ... wyjeżdża na wakacje na kilka dni ... jak wróci a na usg okaże się że wszystko jest z Kropkiem ok to jej powiemy !
Ogólnie mało osób wie o Kropku.

Spokojnej nocy
 
Witajcie:)
Zapowiada się ciężki dzień, pół nocy dzisiaj nie spałam:/ o 7 pobudka i pojechałam zrobić badania, na szczęście nie musiałam czekać i wszystko poszło sprawnie:) czuje się taka zmęczona, że chyba zaraz padne:-)

Spokojnego dnia :)
 
Zwolnienie dostalam, ale latwo nie bylo.
Zamierzam troche szefowej namieszac w saloniku.. ale to z czasem.

Moj synek wie juz i sie cieszy.. zobaczymy co bedzie jak urodze ;)
 
monikamarcina grunt, że udało się załatwić:) aż ciężko uwierzyć że kobieta tak potraktowała kobietę, ciekawe jakby się czuła będąc na Twoim miejscu.

Dzisiaj zaczynamy 12 tydzień, czujemy się coraz lepiej, dolegliwości jakby już odeszły:) czasem coś za kłuje, ale po chwilowym odpoczynku przechodzi:) Oby tak było do końca:)
 
Hej dziewczyny :) ja mam termin na 5 lutego :) dzisiaj mam fatalny dzień od wczorajszego wieczoru boli mnie głowa... mam nadzieję że przejdzie to jak najszybciej... pozdrawiam was serdecznie :)
 
a ja chyba dojrzewam powoli do l4 i chyba na nastepnej wizycie 20 sierpnia dam już sobie spokój z pracą..... chciałam pociągnąć to dłużej ale powoli nie daję rady.......... dalekie dojazdy, pogoda, wstawanie o świcie i pernamentne zmęczenie daje mi się we znaki...w domu mam wieczny sajgon bo albo nie mam czasu albo siły żeby ogarnąć... no i tak mało mam czasu dla mojej córci....
na szczęście mój lekarz nie ma problemu z l4;-)
 
monikamarcina dobrze że masz to L4. A z twojej szefowej to niezła jędza....:baffled:
Anikaaaa z suwaczka wynika że wczoraj skończyłaś 12 a dziś zaczynasz 13 tydzień ;-) od jutra poleci 12+1, +2 etc. a to już w trakcie 13. tygodnia będziesz :tak:

dominikasw witaj ;-) mnie też czasem łapią bóle głowy, jakoś musimy przetrwać ten czas...

dorex3
jasne zbieraj się na L4, jeśli jest ci już ciężko i jesteś ciągle zmęczona to bez dwóch zdań!! Przecież masz dbać teraz o siebie i Maluszka a nie się przemęczać. Ja uważam że nie masz na co czekać. Odpoczniesz, poświęcisz więcej czasu Córci jeszcze zanim urodzi się rodzeństwo małej.

Ja wróciłam właśnie z wizyty gin. Zbadała mnie. Szyjka w porządku. Ładnie trzyma. Szybciutkie USG trwające dosłownie 20 sekund. Serduszko bije, a Fikuś sobie siedział w brzuszku jak w kołysce ;-) chyba nynał ;-)
 
reklama
Angel ja bym to nazwala troche inaczej ;) mniej ladnie ;P

Dziewczyny jaka przeziernosc karkowa mialy wasze dzieci?
Mnie gin powiedziala ze jest ok, 2.4. A wczoraj jak bylam u tego gina to tak sie dziwnie spojrzal jak o tym powiedzialam..
 
Do góry