reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

@Zawik ok nie muszę być tu, na fcb przyjęły mnie dziewczyny 🥰 ja jestem z takich osób, gdzie telefon leży na regale i nie siedzę non stop na socjal mediach i nie wypowiadam się, więc pewnie od razu byście mnie wyrzuciły 😅

Nawet w gościach- mój mąż gaduła , a ja słuchacz, obserwator i analizuje wszystko 🤣 taka natura , trudno , przeżyje 😅
Dodalam Cie ☺
 
reklama
Pieluszkę możesz położyć

@Zawik ok nie muszę być tu, na fcb przyjęły mnie dziewczyny 🥰 ja jestem z takich osób, gdzie telefon leży na regale i nie siedzę non stop na socjal mediach i nie wypowiadam się, więc pewnie od razu byście mnie wyrzuciły 😅

Nawet w gościach- mój mąż gaduła , a ja słuchacz, obserwator i analizuje wszystko 🤣 taka natura , trudno , przeżyje 😅
Ja to samo, między ludźmi 🤣 nieraz się mnie pytają czemu się nie odzywam. A ja jakoś nie lubię. Lubię słuchać. A mi się wydaje że ja za bardzo nie mam o czym mówić 🤣🤷‍♀️
 
Z tym przebieraniem to przyznaję, mój syn sikał bez opamiętania. Do tego na początku jako niedoświadczona mama zbyt lekko zapisałam pieluszki i każde siku to dziecko całe mokre🤣
Co do pieluszek to miałam tylko tetrowe ale fakt trzeba szukać lepszej tetry. Kupiłam otulacz bambusowy ostatnio i jestem nim zachwycona, super mięciutki
 
Ktoś pytał wcześniej o ilość ubranek - polecam mieć dużo ciuszków na 56, zwłaszcza przy chłopcu. Dwa/trzy razy w pierwszych tygodniach to przebierałam się ja. Mój syn zasikiwał dziennie czasem 5 bodziaków. I było tak już w szpitalu. Mimo, że wzięłam dużo ubranek, to wracaliśmy do domu w szpitalnych 😃 Takie małe bobo ciągle robi siku i kupy no i dzieją się różne rzeczy, również w nocy. Tak że nie żałujcie ciuszków, najwyżej potem sprzedacie. Dla mnie to kupowanie malutkich ubranek było pięknym czasem 🥰
Oj tak najpierw jest bardzo dużo przebierania a potem jeszcze więcej przy rozszerzaniu diety 🤣
 
Ja jeszcze mam zdjęcie ile ciuchów miałam przed narodzinami córki . Akurat nam się tak trafiło ,że miała refluks żołądka do roku czasu prawie więc wymioty były 15 razy dziennie jak fontanny także ciuszki ciągle były przebierane zarówno jej jak i moje ,tetry też się przydały. Wygodne są body kopertowe i pajace, ja najwięcej tego używałam .
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-07-22-13-26-43-111_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2022-07-22-13-26-43-111_com.google.android.apps.photos.jpg
    312,1 KB · Wyświetleń: 90
reklama
A tak w ogóle będę musiała szukać miejsca dla trzeciego dziecka na ciuszki 🙈 i chyba zdecyduje się na jakąś szafę w zabudowie żeby już było na zaś ,bo nie wiem gdzie wszystko pomieścimy 🤷
Właśnie ja bym chciała komodę z szufladami. Ale takimi glebokomi i dużymi. Plus do tego organizery i myślę że się pomieści. Bo pokoik dziecięcy mamy dość mały akurat i jeszcze jest skos wiec nie za bardzo jest możliwość na szafe
 
Do góry