reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
Właśnie ja bym chciała komodę z szufladami. Ale takimi glebokomi i dużymi. Plus do tego organizery i myślę że się pomieści. Bo pokoik dziecięcy mamy dość mały akurat i jeszcze jest skos wiec nie za bardzo jest możliwość na szafe
U nas starczyła hemnes z Ikei. Duża i wszystko weszło. Na niej była nakładka przewijak. Teraz inne pomieszczenia i nie wiem. Córka ma w tej chwili ubrania u nas w szufladzie w szafie.
 
Właśnie ja bym chciała komodę z szufladami. Ale takimi glebokomi i dużymi. Plus do tego organizery i myślę że się pomieści. Bo pokoik dziecięcy mamy dość mały akurat i jeszcze jest skos wiec nie za bardzo jest możliwość na szafe
ja myślę żeby szare do sufitu wstawić w sypialni . Córka ma pokój na razie w nim nie śpi ,ale też jest mały i dużo rzeczy się nie mieści łóżko ,szafa narożna i zabawki 🙈 . Syn jest duży więc nie ma opcji mu coś tam kolejnego dostawiać do pokoju .
 
U nas starczyła hemnes z Ikei. Duża i wszystko weszło. Na niej była nakładka przewijak. Teraz inne pomieszczenia i nie wiem. Córka ma w tej chwili ubrania u nas w szufladzie w szafie.
ja mam jeszcze szafę duża w pokoju przed garażem ,ale wciąż mało miejsca 🙈 najlepiej bym chciała szafę z samymi półkami
 
Moja jadła blw także ciągle było przebieranie po jedzeniu 🙈 w ogóle to taka psota na nic nie uważa także ciuchy są tak zjechane ,że nadają się później tylko do śmietnika
 
Moja jadła blw także ciągle było przebieranie po jedzeniu 🙈 w ogóle to taka psota na nic nie uważa także ciuchy są tak zjechane ,że nadają się później tylko do śmietnika
U nas jak pojdzie dziecko po mnie to będzie czyste, moja mama opowiadała jak wysłała mnie na podwórko w białych rajstopkach tak w takich wracałam 🤣 za to mąż na odwrót
 
Moja jadła blw także ciągle było przebieranie po jedzeniu 🙈 w ogóle to taka psota na nic nie uważa także ciuchy są tak zjechane ,że nadają się później tylko do śmietnika
Mam to samo z moim. Sporo ciuszków dostaliśmy bo synku przyjaciółki - jak nowe, serio. Mój lobuziak założył dwa, trzy razy i ledwo się nadają na wieś do paprania w piachu. Każde dziecko inne🙂
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za rady dot. pieluszek :) tyle mi tego napisalyście że chyba muszę sobie sciagawke zrobić bo się pogubie 😅
Podkłady higieniczne też dobry tip! Wpadłam na to żeby podkładać kotu jak przeziębiony i się ślini, a zastosowania dla dziecka bym nie wymyśliła 🫣😂 ehhh 😁
 
Do góry