reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Dziękuję dziewczyny za rady dot. pieluszek :) tyle mi tego napisalyście że chyba muszę sobie sciagawke zrobić bo się pogubie 😅
Podkłady higieniczne też dobry tip! Wpadłam na to żeby podkładać kotu jak przeziębiony i się ślini, a zastosowania dla dziecka bym nie wymyśliła 🫣😂 ehhh 😁
naprawdęwpadła, zeby kotu podkład da?! Hahaha ja bym nie Wpadła, zeby kotu podkład dać 🤣😂w rossmanir są takie fajne, specjalnie dla dzieci, nie są takie duże, takie w sam raz. Ja też ich używałam wielorazowe, przewijałam na nich.
 
reklama
Powiem wam że narazie jestem przerażona trochę zakupami dla dziecka, nawet nie wiedziałam że są różne rodzaje pieluszek 😮 ile kupic wszystkiego, jaki rozmiar, ogólnie urządzanie pokoika mnie przerasta jak na razie, mam nadzieję że jak się lepiej poczuje to dostanę weny bo ogólnie bardzo lubię remonty, dekoracje i takie tam, ale na razie tylko chce mi się spać 😢
 
Powiem wam że narazie jestem przerażona trochę zakupami dla dziecka, nawet nie wiedziałam że są różne rodzaje pieluszek 😮 ile kupic wszystkiego, jaki rozmiar, ogólnie urządzanie pokoika mnie przerasta jak na razie, mam nadzieję że jak się lepiej poczuje to dostanę weny bo ogólnie bardzo lubię remonty, dekoracje i takie tam, ale na razie tylko chce mi się spać 😢
Ja właśnie też mam taki problem, że się boję żeby wszystko kupić. Skąd wiedziec czego ile i jakie i wgl 🤣 u nas malutki pokoik to nie bardzo jest co urządzać. Skos jest i praktycznie tylko dwie ściany do manewrowania 🤣 jakas ładna tapeta albo kolor i naklejki i tyle. Komoda. I potem łóżeczko. Bo narazie to łóżeczko bedzie u nas w sypialni🤷‍♀️
 
U nas starczyła hemnes z Ikei. Duża i wszystko weszło. Na niej była nakładka przewijak. Teraz inne pomieszczenia i nie wiem. Córka ma w tej chwili ubrania u nas w szufladzie w szafie.
Ja mam dwie malm- jedna 4 szuflady i tam są ciuszki, a druga 3 szuflady i tam są ręczniki, pieluchy, kocyki, zimowe kombinezony itp.
 
Ja właśnie też mam taki problem, że się boję żeby wszystko kupić. Skąd wiedziec czego ile i jakie i wgl 🤣 u nas malutki pokoik to nie bardzo jest co urządzać. Skos jest i praktycznie tylko dwie ściany do manewrowania 🤣 jakas ładna tapeta albo kolor i naklejki i tyle. Komoda. I potem łóżeczko. Bo narazie to łóżeczko bedzie u nas w sypialni🤷‍♀️
Tez nie mamy za dużego pokoju, ale minimalny tez nie jest , ok 10m2
Mi marzy się fototapeta z balonam ❤️
Tylko jeszcze nie wiem czy ze sztukateria czy bez. Ogólnie mamy taki sufit bialy ale z desek i chyba będzie że sztukateria za dużo nawalone, zobaczymy
 

Załączniki

  • Screenshot_20220605-163246_Google.jpg
    Screenshot_20220605-163246_Google.jpg
    359,6 KB · Wyświetleń: 63
  • Screenshot_20220502-214049_Chrome.jpg
    Screenshot_20220502-214049_Chrome.jpg
    492 KB · Wyświetleń: 61
Ja mam dwie malm- jedna 4 szuflady i tam są ciuszki, a druga 3 szuflady i tam są ręczniki, pieluchy, kocyki, zimowe kombinezony itp.
Ja mam w sypialni 2 malmy pojemne, uwielbiam je, myślę że dla dzidzi kupie takie 3 szufladowe podwójne bo też takie są w ofercie, chociaż nie wiem czy nie będą za niskie pod przewijak
 

Załączniki

  • 20211009_100852.jpg
    20211009_100852.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 75
reklama
Ogólnie one są trochę za wąskie na przewijak, ale mąż dostanie zlecenie na zrobienie takiej półeczki, żeby z tyłu dostawić to się powiększy blat i nie będzie dziur z tyłu :)
 

Załączniki

  • Screenshot_20220722-191508_Google.jpg
    Screenshot_20220722-191508_Google.jpg
    367,7 KB · Wyświetleń: 69
  • Screenshot_20220722-191536_Google.jpg
    Screenshot_20220722-191536_Google.jpg
    409,2 KB · Wyświetleń: 67
Do góry