reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

I pytanie do dziewczyn które mają już dzieci. Ja właśnie jestem na wakacjach sama z córką i jest super. ( Czasem ciężko ale super) i jakoś zaczęła mnie przerażać mysl że prawdopodobnie za rok będe już z dwójką dzieci. Niepokój wywołuje po pierwsze pytanie jak ja sobie poradzę np w zaawansowanej ciąży z rozbrykanym dwulatkiem albo pozniej z rozbrykanym dwulatkiem i niemowlakiem...
A po drugie nie jestem sobie w stanie wyobrazić że już nie będę poświęcala całej rodzicielskiej uwagi mojej córce... Że nie będe już miała czasu tylko dla niej.
Może to hormony ale jakoś niepokój w sercu mi się pojawił.
Jakieś dobre rady???
U mnie będzie równo 1,5r różnicy i jestem przerażona, tym bardziej, że rodzina daleko i nie mam pomocy na co dzień. Ale tłumaczę sobie że to max rok, a potem będzie fajnie, będą się razem bawić, a ja pić ciepłą kawę :p
 
reklama
U mnie będzie równo 1,5r różnicy i jestem przerażona, tym bardziej, że rodzina daleko i nie mam pomocy na co dzień. Ale tłumaczę sobie że to max rok, a potem będzie fajnie, będą się razem bawić, a ja pić ciepłą kawę :p
No właśnie :D Wizja wspólnej zabawy pociesza. U mnie 2 lata równo będą. mam nadzieję, że uda mi się do porodu odstawić jakoś córeczkę, bo tak w nocy podwójny atak nie wiem jak przeżyję :D
 
Dziewczyny, czy bolą Was łydki? Na wadze +1,5 kg i na pewno tyle nie przytyłam, bo malo jem i nie są to słodycze. Spuchlam i teraz zastanawiam się czy te łydki bolą z tego powodu czy coś innego jest na rzeczy.
 
Którąś jeszcze odrzuca od kawy? Piłam dzisiaj jak zawsze, niestety rwie na wymioty 🤮
A co do komentarza @Aada - u mnie będzie różnica rok i 10 mcy, obawiam się, bo córka jest HNB. Bardziej boję się tego, jak zareaguje na rodzeństwo. Boję się, że nie będzie się czuć kochana, że będę ją zaniedbywać. No i tez się boję, że drugie maleństwo też będzie hnb. Corka płakała bez przerwy, w ogóle nie spała, przez pierwsze pół roku byliśmy wykończeni. Mam nadzieję, że drugie maleństwo będzie tylko jadło i spało 🤣
 
Dziewczyny, czy bolą Was łydki? Na wadze +1,5 kg i na pewno tyle nie przytyłam, bo malo jem i nie są to słodycze. Spuchlam i teraz zastanawiam się czy te łydki bolą z tego powodu czy coś innego jest na rzeczy.
Moze mialas jakiś skurcz? Bierzesz magnez? Może to by pomogło, nic innego mi nie przychodzi do głowy
 
Ja robiłam dwa razy. Przyrost z 260 na 755 więc na tyle ładny, że nie robiłam trzeciej, choć korciło ;)
A tak swoją drogą, ile płaciłyscie za badanie? U mnie 48zl i trochę się zdziwiłam bo w 2020 chyba było ok 30 🤑
Laboratorium Dilab 34 zł beta.
Dziś powtórzyłam po 72h więc po 18 zobaczymy jaki będzie przyrost ;)
 
Dziewczyny bylam dzis na wizycie u gina i mam pierwsze zdjęcie z USG..w sumie nic tam nie widac, ale lekarz powiedział ze to 5tc+4 wiec mam przyjsc znowu za 2 tygodnie i co najważniejsze, powiedzial ze wszystko jest dobrze.. ale ulga bo strasznie się stresowałam..zycze Wam udanego tygodnia 😘
20220627_113205.jpg
 
reklama
Hej dziewczyny! Czytam Was cały czas ale jakoś nie mam weny na pisanie.... Dzisiaj byłam na pobraniu, bo wizyta w czwartek, chyba zaczynam się stresować czy wszystko ok. Objawów zero, piersi delikatnie tkliwe. Ale co ma być to będzie.... W piątek zaczęłam wakacje więc teraz już tylko odpoczywam☺
Witam serdecznie wszystkie nowe mamusie ☺
 
Do góry