reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Dziewczyny, czy jak w czwartek moja beta była 16,3, a dzisiaj jest 213 to ok czy za niska? Martwię się trochę bo jakoś myślałam że będzie już więcej 😔
Sprawdzałam w necie, na kalkulatorze, to średnio na dwa dni jakieś 143% wychodzi... 🙂 Przynajmniej na tą chwilę. W środę powtórzę, i zobaczę jak będzie
 
reklama
Ehhh ... Właśnie się obudziłam, totalnie BEZ bólu piersi, są miękkie, a nie napięte jak do tej pory, bez zmienionego (kacowego) samopoczucia rano... 😥💔💔
 
Ehhh ... Właśnie się obudziłam, totalnie BEZ bólu piersi, są miękkie, a nie napięte jak do tej pory, bez zmienionego (kacowego) samopoczucia rano... 😥💔💔
kochana prwnie masz lepszy dzień. No i nie chwal dnia przed zachodem, różnie może być!

Dzień dobry, powiedzcie czy Wy też macie takie dziwne sny? Pamietam w poprzedniej ciąży miałam to samo i wiele dziewczyn stąd też 🤣
Poza tym chyba pójdę wcześniej na jakieś usg, bo wczoraj w nocy sobie wkręciłam pozamaciczną 😌 cały dzień jest super, cieszę się i w ogóle, a potem jest noc i jakieś czarne myśli mnie dopadają… niby nie planowana, ale już się nakręciłam, może niepotrzebnie :(

Edit: usg mam w piątek, wtedy będzie 6+1, wiec pewnie będzie już coś widać. Nie musi być serduszka, tylko uspokoić się chciałam, ze jest w dobrym miejscu :D
 
Ostatnia edycja:
Ehhh ... Właśnie się obudziłam, totalnie BEZ bólu piersi, są miękkie, a nie napięte jak do tej pory, bez zmienionego (kacowego) samopoczucia rano... 😥💔💔
Ja miałam tak z 5 dni temu piersi przestały bolec mówię pięknie . Ale ból powrócił dwa dni później . A kiedy masz jakas wizytę u lekarza ?
 
reklama
kochana prwnie masz lepszy dzień. No i nie chwal dnia przed zachodem, różnie może być!

Dzień dobry, powiedzcie czy Wy też macie takie dziwne sny? Pamietam w poprzedniej ciąży miałam to samo i wiele dziewczyn stąd też 🤣
Poza tym chyba pójdę wcześniej na jakieś usg, bo wczoraj w nocy sobie wkręciłam pozamaciczną 😌 cały dzień jest super, cieszę się i w ogóle, a potem jest noc i jakieś czarne myśli mnie dopadają… niby nie planowana, ale już się nakręciłam, może niepotrzebnie :(

Edit: usg mam w piątek, wtedy będzie 6+1, wiec pewnie będzie już coś widać. Nie musi być serduszka, tylko uspokoić się chciałam, ze jest w dobrym miejscu :D
Mi się śniło ze jestem w ciąży i 3 dni później okazało się ze faktycznie 🤣 sen proroczy
 
Do góry