reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
Bo ja właśnie miałam kiedyś poroblemy z tarczyca i przed zajściem miałam robione miałam 2,49 jak zaszłam kolejne badanie 3,01 a dziś z wyników aż 4,3 i właśnie mi przepisał ten Euthyrox 50 .
To bardzo dobrze, łykaj bez obaw. Maleństwu potrzebny bo ono korzysta z naszych zasobów więc musi być pod dostatkiem. Tylko pamiętaj - rano na czczo, 30 minut przed posiłkiem, nie łykać razem z innymi tabletkami (inaczej będzie słabe wchłanianie). Ten lek nie powoduje odczuwalnych skutków ubocznych, więc bez obaw że będziesz się źle czuła z jego powodu czy coś ;)
 
Dziewczyny. Ma któraś tak, że boli tylko jedna strona? Boli i piecze tak jakby tylko jeden jajnik? Boję się, żeby nie była pozamaciczna.... 😢
 
To bardzo dobrze, łykaj bez obaw. Maleństwu potrzebny bo ono korzysta z naszych zasobów więc musi być pod dostatkiem. Tylko pamiętaj - rano na czczo, 30 minut przed posiłkiem, nie łykać razem z innymi tabletkami (inaczej będzie słabe wchłanianie). Ten lek nie powoduje odczuwalnych skutków ubocznych, więc bez obaw że będziesz się źle czuła z jego powodu czy coś ;)
Kiedyś brałam letrox tez właśnie na czczo . No dziś tak okropnie się czułam ale mówię no tak wysokie tsh i organizm głupieje 😀 . Dzięki za słowa otuchy 😍
 
Dziewczyny. Ma któraś tak, że boli tylko jedna strona? Boli i piecze tak jakby tylko jeden jajnik? Boję się, żeby nie była pozamaciczna.... 😢
Mnie na początku bardzo bolał prawy jajnik miałam takie rozwoerajnie ze tez tak myslalam . Dlatego tez poszłam na usg żeby sprawdzić co i jak :) ale okazało się dobrze wszystko jak widać
 
Mnie na początku bardzo bolał prawy jajnik miałam takie rozwoerajnie ze tez tak myslalam . Dlatego tez poszłam na usg żeby sprawdzić co i jak :) ale okazało się dobrze wszystko jak widać
Ale na początku tzn.? Bo on może boleć przy implantacji. Ale ja już mam 5 t i 2 d i dalej boli tylko jeden...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny. Ma któraś tak, że boli tylko jedna strona? Boli i piecze tak jakby tylko jeden jajnik? Boję się, żeby nie była pozamaciczna.... 😢
Ja tak miałam przy pierwszej ciąży. Aż ciągnęło wręcz, czasami scinalo z nóg. Ale wszystko ok, minelo koło 10 tygodnia jak dobrze pamietam.
 
Do góry