reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
Hejka! Ja dziś robiłam kolejny przyrost i jest w normie (29.05 beta 9, 31.05 beta 27, dziś beta 51), niby w normie, ale jakoś tak powoli to idzie i takie małe wartości jak na 15dpo… Myślałam, ze się uspokoję, a tak jakoś nie wiem…


hmm no przyrosty niby ok więc chyba nie ma się co martwić.
Ja 18 dpo miałam 800 ale może u Ciebie się coś przesunęło.
 
daj znać co powiedział lekarz bo się martwię trochę tym swoim progesteronem :)
Który TC Ci dziś wychodzi wg miesiączki?

Ja już po wizycie. Na progesteron nie powiedział nic, gdy zapytałam to stwierdził że ok. Z ostatniej miesiączki dzisiaj 6+1. Na podstawie bety i USG stwierdził że ciąża młodsza nawet o dwa tygodnie.... Widać tylko pęcherzyk ale podobno ładny i mam cierpliwie czekać bo wszystko jest ok
 
Hej ja odebrałam betę niestety z przyczyn grafiku w pracy robilam po 72h nie po 48
31.05 - 66,19
3.06 - 282,40
Lekarz 10.06 😁
 

Załączniki

  • Screenshot_20220603-154125_Chrome.jpg
    Screenshot_20220603-154125_Chrome.jpg
    176,8 KB · Wyświetleń: 69
reklama
Do góry