reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
U mnie beta w poniedziałek wyniosła 136, wczoraj 347, wzrost o 160%. Do wizyty w przyszłym tygodniu powinnam mieć około 3000, więc liczę na serduszko 🤞
Ja mam z jednego laboratorium ponad 2100 a z drogiego 2800 (porównując do mojej pierwszej bety to powinnam brać pod uwagę ten drugi wynik). Czy od 3000 jest szansa na serduszko czy to Twoje przypuszczenia? Pytam bo mam druga wizytę żeby zobaczyć czy będzie już serduszko w poniedziałek. Wczoraj jeszcze go nie było
 
reklama
Przy jakiej becie byłaś u lekarza? W każdej ciąży jest inaczej, u jednej serduszko będzie przy 3000, u innej przy 5000. Skoro lekarz kazał ci przyjść w poniedziałek, to wie co robi 👍 te 3000 to moje przypuszczenie bazowane na poprzedniej ciąży, gdzie przy becie 3200 widać było serduszko, jeszcze nie słychać.
Chciałabym je chociaż zobaczyć 😁 byłabym spokojniejsza.
No właśnie byłam przy bedzie 2800/2100 zależy które laboratorium brać pod uwagę. Może też godzina ma znaczenie. Ta pierwsza zrobiłam o 8 rano a druga o 10.30.
 
Do góry