reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Ja już po wizycie. Na progesteron nie powiedział nic, gdy zapytałam to stwierdził że ok. Z ostatniej miesiączki dzisiaj 6+1. Na podstawie bety i USG stwierdził że ciąża młodsza nawet o dwa tygodnie.... Widać tylko pęcherzyk ale podobno ładny i mam cierpliwie czekać bo wszystko jest ok
no i właśnie tego się boje ze za szybko pójdę do gina. Gadałam przez tel i kazał mi przyjść 07.06, to będzie 6+3 wg. OM. Ale kurde... Jak nie będzie zarodka i serduszka to znów będzie stres od wizyty do wizyty. Przeżyłam to w pierwszej ciąży.
Chociaż teraz no muszę iść szybciej bo jestem po CC... Trzeba sprawdzić czy w dobrym miejscu jest dzidziuś a nie w bliźnie.
 
reklama
no i właśnie tego się boje ze za szybko pójdę do gina. Gadałam przez tel i kazał mi przyjść 07.06, to będzie 6+3 wg. OM. Ale kurde... Jak nie będzie zarodka i serduszka to znów będzie stres od wizyty do wizyty. Przeżyłam to w pierwszej ciąży.
Chociaż teraz no muszę iść szybciej bo jestem po CC... Trzeba sprawdzić czy w dobrym miejscu jest dzidziuś a nie w bliźnie.

A no właśnie... W pierwszej ciąży byłam w 7 tygodniu, było już serduszko i byłam spokojna. Fakt beta wtedy była dużo wyższa.
W tej ciąży pozytywny test w 37 dniu cyklu, więc sama nie wiem czego oczekiwałam...
Wizytę u mojej pani doktor mam w czwartek więc zobaczymy
 
Kurcze, ja jestem umówiona na 13.06. to weug OM 6+1 , nie robiłam bety...jednak w 21 dc miałam już bardzo wyraźna krechę na testach, owulki mam szybko, to liczę, że już bedzue dzidzia i serce 🙂w poprzednich ciążach już było.
 
Kurcze, ja jestem umówiona na 13.06. to weug OM 6+1 , nie robiłam bety...jednak w 21 dc miałam już bardzo wyraźna krechę na testach, owulki mam szybko, to liczę, że już bedzue dzidzia i serce 🙂w poprzednich ciążach już było.
U mnie w 5 t 6 d zarodek miał 2,8 mm i jeszcze był bez serduszka, dopiero w 6 t 2 d zobaczyłam jak bije :)
 
Dziewczyny to moja pierwsza ciąża. Czy to normalne, ze bolą jajniki i ból brzucha niby trochę jak na okres ale jednak inaczej. Nie wiem jak to opisać. Progesteron mam w normie bo badałam razem z beta
 
Dziewczyny to moja pierwsza ciąża. Czy to normalne, ze bolą jajniki i ból brzucha niby trochę jak na okres ale jednak inaczej. Nie wiem jak to opisać. Progesteron mam w normie bo badałam razem z beta
normalne :) wszelkie kłucia, ciągnięcia, pobolewania, w podbrzuszu, jajnikach, pochwie, pachwinie. To norma, dopóki nie boli jakoś mocno i nie ma plamień. Przyzwyczaj się bo całe 8 miesięcy tak będzie. 😃 Chociaż czasem 2 trymestr jest łaskawszy.
 
reklama
Do góry