reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny, a jak to jest z tym liczeniem wieku ciazy. Wiem, że liczy się od ostatniej @, jednak ja mam krótkie cykle 25, owulacji była w 8 dc i mam 4 aplikacje 🤣każda pokazuje mi inaczej przewidywany termin porodu...tylko jedna uwzglednia ilość dni cyklu, reszta bierze standard 28..umówiłam wizytę na 13.06. , nie chciałabym za wcześnie 😁czy po wielkości zarodka lekarz na usg stwierdza wiek ciazy ? Trzecia ciaza, a zieloną jestem dalej totalnie 🤣🤣🤣🤣może dlatego, że od ostatniej minęło 5 lat i wtedy nawet nie pomyślałam o tym, że są jakieś fora
 
Hejka! Ja dziś robiłam kolejny przyrost i jest w normie (29.05 beta 9, 31.05 beta 27, dziś beta 51), niby w normie, ale jakoś tak powoli to idzie i takie małe wartości jak na 15dpo… Myślałam, ze się uspokoję, a tak jakoś nie wiem…
 

Załączniki

  • IMG_0509.jpg
    IMG_0509.jpg
    75 KB · Wyświetleń: 86
  • IMG_0510.jpg
    IMG_0510.jpg
    104,1 KB · Wyświetleń: 89
Hejka! Ja dziś robiłam kolejny przyrost i jest w normie (29.05 beta 9, 31.05 beta 27, dziś beta 51), niby w normie, ale jakoś tak powoli to idzie i takie małe wartości jak na 15dpo… Myślałam, ze się uspokoję, a tak jakoś nie wiem…
No kurczę, faktycznie trochę to dziwnie wyglada. Ale trzymam kciuki żeby się rozkręciło. Masz wysoki progesteron wiec to chyba ani nie biochem ani nie cp… do obserwacji
 
A ja dziś się okocę chyba!!! Czekam na wyniki bety i jak na złość nie ma i nie ma :( mega mnie to stresuje. Jak długo czekaliście na swoje wyniki?
 
reklama
Do góry