reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
@Paulina9303 wiem ,ale on twierdzi ,że to później jak chcesz zmienić to trzeba zrywać później szorować a tak tylko malujesz nowy kolor . Mój to nawet półek na ścianach nie chce ,bo szkoda wiercić dziury 😆

@domini82 @LenkaW86 Ile twój starszy ma? Ja karmiłam córkę 3 lata i 3 miesiące w sumie w teraz 7 czerwca zaczęłam odstawiać ,bo miałam tomografię z kontrastem i postanowiłam ,że później będę już twarda . I tak w nocy może raz mocniej płakała ,bo mocno spala więc jej dałam ,ale nie pamiętała nawet tego. Później jeszcze jeden dzień w nocy i koniec był . Mówiłam,że chore namalowałam czerwonym markerem kropki 😛. Nie raz jeszcze się śmieje i pyta czy dam cycy ,czy jeszcze są chore 😆 . Akurat dobrze ,że odstawiłam ,bo się dowiedziałam ,że w ciąży jestem pod koniec miesiąca 😆
 
Ostatnia edycja:
@Paulina9303 wiem ,ale on twierdzi ,że to później jak chcesz zmienić to trzeba zrywać później szorować a tak tylko malujesz nowy kolor . Mój to nawet półek na ścianach nie chce ,bo szkoda wiercić dziury 😆

@domini82 @LenkaW86 Ile twój starszy ma? Ja karmiłam córkę 3 lata i 3 miesiące w sumie w teraz 7 czerwca zaczęłam odstawiać ,bo miałam tomografię z kontrastem i postanowiłam ,że później będę już twarda . I tak w nocy może raz mocniej płakała ,bo mocno spala więc jej dałam ,ale nie pamiętała nawet tego. Później jeszcze jeden dzień w nocy i koniec był . Mówiłam,że chore namalowałam czerwonym markerem kropki 😛. Nie raz jeszcze się śmieje i pyta czy dam cycy ,czy jeszcze są chore 😆 . Akurat dobrze ,że odstawiłam ,bo się dowiedziałam ,że w ciąży jestem pod koniec miesiąca 😆
Huhu dobrze ze w tej kwestii ja mam więcej do powiedzenia w domu, mąż wykonuje, tylko że jemu zazwyczaj się moje pomysły podobają
 
@Paulina9303 wiem ,ale on twierdzi ,że to później jak chcesz zmienić to trzeba zrywać później szorować a tak tylko malujesz nowy kolor . Mój to nawet półek na ścianach nie chce ,bo szkoda wiercić dziury 😆

@domini82 @LenkaW86 Ile twój starszy ma? Ja karmiłam córkę 3 lata i 3 miesiące w sumie w teraz 7 czerwca zaczęłam odstawiać ,bo miałam tomografię z kontrastem i postanowiłam ,że później będę już twarda . I tak w nocy może raz mocniej płakała ,bo mocno spala więc jej dałam ,ale nie pamiętała nawet tego. Później jeszcze jeden dzień w nocy i koniec był . Mówiłam,że chore namalowałam czerwonym markerem kropki 😛. Nie raz jeszcze się śmieje i pyta czy dam cycy ,czy jeszcze są chore 😆 . Akurat dobrze ,że odstawiłam ,bo się dowiedziałam ,że w ciąży jestem pod koniec miesiąca 😆
Starszy ma 8 😆 Ale odstawilam go, gdy mial 10 miesięcy, na butli był. Wrocilam do pracy i musialam zrezygnować z kp. Poszlo gładko, żadnego wycia czy szukania. A młoda cycoholik. Do roku mialo być i co? Jajco ;) Za mala jest na tłumaczenie, że cycuszki śpią i dopiero wieczorem po kąpieli będzie mleko. Nie rozumie jeszcze, a zdanie: "mleczka teraz nie ma, będzie jak będziemy szly spać" tylko wpędza ją w rozpacz.
 
Starszy ma 8 😆 Ale odstawilam go, gdy mial 10 miesięcy, na butli był. Wrocilam do pracy i musialam zrezygnować z kp. Poszlo gładko, żadnego wycia czy szukania. A młoda cycoholik. Do roku mialo być i co? Jajco ;) Za mala jest na tłumaczenie, że cycuszki śpią i dopiero wieczorem po kąpieli będzie mleko. Nie rozumie jeszcze, a zdanie: "mleczka teraz nie ma, będzie jak będziemy szly spać" tylko wpędza ją w rozpacz.

Ja nie mam ciśnienia na rodzaj karmienia. Jak się nie da piersią będzie butla.
Moja bratowa nie wiem jak to robila bo mnie przy tym nie było. Ale ona karmiła jednego i drugiego syna do 4tego miesiąca i odstawiała i potem butla i jej się to szybko udawało. Ale to pewnie zależy od dziecka. Jak wszystko inne
 
reklama
Starszy ma 8 😆 Ale odstawilam go, gdy mial 10 miesięcy, na butli był. Wrocilam do pracy i musialam zrezygnować z kp. Poszlo gładko, żadnego wycia czy szukania. A młoda cycoholik. Do roku mialo być i co? Jajco ;) Za mala jest na tłumaczenie, że cycuszki śpią i dopiero wieczorem po kąpieli będzie mleko. Nie rozumie jeszcze, a zdanie: "mleczka teraz nie ma, będzie jak będziemy szly spać" tylko wpędza ją w rozpacz.
moja tak samo miała . Podejrzewam,że gdyby nie to badanie to byśmy się karmily dalej 😆 ,bo nie miałabym serca odstawić . Do mojego mówię wyobrażasz sobie jedno małe pije cyce a drugi taki krokodyl duży z drugiej strony doi 😆
 
Do góry