reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Ogólnie one są trochę za wąskie na przewijak, ale mąż dostanie zlecenie na zrobienie takiej półeczki, żeby z tyłu dostawić to się powiększy blat i nie będzie dziur z tyłu :)
Fajne są. Bardzo. Właśnie takiej komody szukałam. Jutro chyba z mężem się przejedziemy do IKEI. Kawałek drogi mamy, bo 60km w jedną stronę. Ale za taką cenę i tak się opłaca. Bo ogolnie komody są drogie. Po 200€. A ta jest na promocji teraz za 79€.

My raczej przewijaka nie będziemy kupować. Więc mi nie przeszkadza
 
reklama
Fajne są. Bardzo. Właśnie takiej komody szukałam. Jutro chyba z mężem się przejedziemy do IKEI. Kawałek drogi mamy, bo 60km w jedną stronę. Ale za taką cenę i tak się opłaca. Bo ogolnie komody są drogie. Po 200€. A ta jest na promocji teraz za 79€.

My raczej przewijaka nie będziemy kupować. Więc mi nie przeszkadza
Zawsze możesz popatrzeć na ebay Kleinanzeige, dużo ludzi sprzedaje, chociaż i tak nowa nie jest droga, my jedna mamy już chyba 6 lat i się trzyma

Ja bez przewijaka nie dam rady, gdzie dziecko przewijac?
 
Zawsze możesz popatrzeć na ebay Kleinanzeige, dużo ludzi sprzedaje, chociaż i tak nowa nie jest droga, my jedna mamy już chyba 6 lat i się trzyma

Ja bez przewijaka nie dam rady, gdzie dziecko przewijac?
Nie ma takich na ebay właśnie. Bo też patrzyłam. A te wcale nie są drogie a będzie nowe.

My stwierdziliśmy że nie potrzebujemy 🤷‍♀️ chyba że się coś zmieni.
 
Jak Was czytam i sobie przypominam to wszystko to jestem przerażona 😳 syn już odchowany 9 lat a tu znowu te pieluchy i tetry a najgorsze jest w tym to, że wydaje mi się że ja już nic nie pamiętam jak to się robiło🤦 co do czego 🙃😉 będę się uczyć na nowo 🤭
 
Zawsze możesz popatrzeć na ebay Kleinanzeige, dużo ludzi sprzedaje, chociaż i tak nowa nie jest droga, my jedna mamy już chyba 6 lat i się trzyma

Ja bez przewijaka nie dam rady, gdzie dziecko przewijac?
ja kupiłam kiedyś przewijak z ikea i tam był taki pompowany wklad i wiecie co ....przewijak stał i tylko sie kurzył a ja po całej chacie latałam z tym pompowanym wkładem 😄a to na łóżko a to na kanapę. Przy drugim dziecku sprzedałam przewijak 🤭🤗
 
A teraz planuje minimalizm i wiem, że się sprawdzi. Dzidziuś tak naprawdę potrzebuje tylko mamy, tulenia, jedzenia, przewijania i tak w koło 😄nawet łóżeczka nie będę że strychu narazie ściągać, bo wystarczy kosz mojzesza , a i tak się skończy w naszym łóżk pewnie 🤣🤣, ale zgadzam się, że te wszystkie piękne rzeczy są poprostu must Have dla mamy pierwszego dziecka😍ja tez wtedy oszalałam, kupowałam, rodzina też, bo jak człowiek ma przejść obojętnie no jak??? Kupujcie dziewczyny i cieszcie się tym! To wyjątkowy czas🥰potem będziecie to wszystko przestawiać o kurz z tego ścierać, ale warto, chyba każdy musi to przeżyć😀
 
A teraz planuje minimalizm i wiem, że się sprawdzi. Dzidziuś tak naprawdę potrzebuje tylko mamy, tulenia, jedzenia, przewijania i tak w koło 😄nawet łóżeczka nie będę że strychu narazie ściągać, bo wystarczy kosz mojzesza , a i tak się skończy w naszym łóżk pewnie 🤣🤣, ale zgadzam się, że te wszystkie piękne rzeczy są poprostu must Have dla mamy pierwszego dziecka😍ja tez wtedy oszalałam, kupowałam, rodzina też, bo jak człowiek ma przejść obojętnie no jak??? Kupujcie dziewczyny i cieszcie się tym! To wyjątkowy czas🥰potem będziecie to wszystko przestawiać o kurz z tego ścierać, ale warto, chyba każdy musi to przeżyć😀
Ja właśnie też nie chce niepotrzebnych rzeczy kupować. A brat ma dwójkę dzieci więc też troszkę wiem co im się przydało a co nie. Bez przewijaka przeżyli 🤣 a spania w łóżeczku chce uczyć od początku. Bo ja też potrzebuje wypocząć. Mąż tak samo. A z dzieckiem to wiadomo jak się śpi. Poskładania w chińskie osiem 🤣 dlatego ja od początku chce żeby dzidzius spał w łóżeczku. Ewentualnie jakieś przytulanie to wiadomo.
 
reklama
Ja właśnie też nie chce niepotrzebnych rzeczy kupować. A brat ma dwójkę dzieci więc też troszkę wiem co im się przydało a co nie. Bez przewijaka przeżyli 🤣 a spania w łóżeczku chce uczyć od początku. Bo ja też potrzebuje wypocząć. Mąż tak samo. A z dzieckiem to wiadomo jak się śpi. Poskładania w chińskie osiem 🤣 dlatego ja od początku chce żeby dzidzius spał w łóżeczku. Ewentualnie jakieś przytulanie to wiadomo.
Co Ty chcesz a co dziecko to dwie różne sprawy 😀 dla świętego spokoju jak będzie się w łóżeczku drzeć weźmiesz do łóżka, bo akurat to jak rodzice sobie wyobrażają, a potrzeby dziecka to czasami 2 różne światy.
 
Do góry