reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Co Ty chcesz a co dziecko to dwie różne sprawy 😀 dla świętego spokoju jak będzie się w łóżeczku drzeć weźmiesz do łóżka, bo akurat to jak rodzice sobie wyobrażają, a potrzeby dziecka to czasami 2 różne światy.

Powiem tak. Każdy ma swoje zdanie 😁 My swoje postanowiliśmy 😉 nie można całego życia tez podporządkować pod dziecko. My tak samo się liczymy ☺️
 
reklama
Co Ty chcesz a co dziecko to dwie różne sprawy 😀 dla świętego spokoju jak będzie się w łóżeczku drzeć weźmiesz do łóżka, bo akurat to jak rodzice sobie wyobrażają, a potrzeby dziecka to czasami 2 różne światy.
Ja też się zapierałam, że Czarek bedzie spał w swoim łóżeczku. Ale karmilam go na leżąco bo po cesarce tak mi było najwygodniej i po którejś pobudce w nocy juz nie chcialo mi sie go odkładać. I spał z nami. Nadal karmię, więc jak obudzi się w nocy to też go biorę do nas i zostaje do rana. Ale pierwszy sen zawsze w łóżeczku😉 Tylko jak teraz urodzi się drugie to się w czwórke nie zmieścimy🤣
 
A co do przewijaka, to mam taki na łóżeczko i jak najbardziej się sprawdzał do czasu aż maly zaczął się przekręcać na brzuch. Od tego momentu przewijanie na kanapie. A teraz to w biegu🙃
 
Ja też się zapierałam, że Czarek bedzie spał w swoim łóżeczku. Ale karmilam go na leżąco bo po cesarce tak mi było najwygodniej i po którejś pobudce w nocy juz nie chcialo mi sie go odkładać. I spał z nami. Nadal karmię, więc jak obudzi się w nocy to też go biorę do nas i zostaje do rana. Ale pierwszy sen zawsze w łóżeczku😉 Tylko jak teraz urodzi się drugie to się w czwórke nie zmieścimy🤣
Kazdy robi jak uważa 👍 ja tego nie neguję ani nic 🤷‍♀️ a swoje zdanie mam 😁
 
Tez nie mamy za dużego pokoju, ale minimalny tez nie jest , ok 10m2
Mi marzy się fototapeta z balonam ❤️
Tylko jeszcze nie wiem czy ze sztukateria czy bez. Ogólnie mamy taki sufit bialy ale z desek i chyba będzie że sztukateria za dużo nawalone, zobaczymy
ja chciałam tapetę ,ale mój nie chce nigdzie w domu 🙈 ,bo kojarzy mu się z dawnymi czasami
 
Moja córka śpi od początku z nami. Po tym co się dzieje po powrocie ze szpitala do domu, nie wyobrażam sobie wstawania do dziecka. Po prostu ze zmęczenia nie jestem w stanie nic innego zrobić niż dać mleko na leżąco i poczekać aż zje. Mieliśmy dostawkę, mamy łóżeczko, a po prostu najwygodniej jest dac mleko na śpiocha, bo się aż tak człowiek nie wybudza :) Z synem mialam tak samo. Dobrze, że od roku mamy większe łóżko, to się wszyscy zmieszczą:D Przewijaka z synem nie miałam, z córką tak i bylo mi wygodniej mieć wszystko pod ręką, łącznie z ubrankami w szufladzie pod przewijakiem. Teraz kupię znów tą nakładkę na komodę. Oby tym wszystko było dobrze.
 
A teraz planuje minimalizm i wiem, że się sprawdzi. Dzidziuś tak naprawdę potrzebuje tylko mamy, tulenia, jedzenia, przewijania i tak w koło 😄nawet łóżeczka nie będę że strychu narazie ściągać, bo wystarczy kosz mojzesza , a i tak się skończy w naszym łóżk pewnie 🤣🤣, ale zgadzam się, że te wszystkie piękne rzeczy są poprostu must Have dla mamy pierwszego dziecka😍ja tez wtedy oszalałam, kupowałam, rodzina też, bo jak człowiek ma przejść obojętnie no jak??? Kupujcie dziewczyny i cieszcie się tym! To wyjątkowy czas🥰potem będziecie to wszystko przestawiać o kurz z tego ścierać, ale warto, chyba każdy musi to przeżyć😀
Dokładnie tak życie samo zweryfikuje . Ja tym razem żadnego łóżeczka tylko dostawke na razie . Chciałabym żeby córka się przeprowadziła do siebie ma wszystko w pokoju a znosi do salonu 🙈 w łóżku swoim nie śpi nawet tylko z nami . Mój genialny mąż nawet telewizor tam wstawił 🙈 za czym nie byłam . Całe szczęście i tak nie ogląda a mąż często się siedzi tam na łóżku jej i coś włącza 😆. Więc ja mam zabawki wszędzie 🤦 a pokoi jest mały ,ale ma . Co z następnym będziemy myśleć .
 

Załączniki

  • IMG_20220722_213817.jpg
    IMG_20220722_213817.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 85
  • Screenshot_2022-07-22-21-41-41-232_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2022-07-22-21-41-41-232_com.google.android.apps.photos.jpg
    214,4 KB · Wyświetleń: 80
  • Screenshot_2022-07-22-21-41-44-786_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2022-07-22-21-41-44-786_com.google.android.apps.photos.jpg
    213,9 KB · Wyświetleń: 83
  • Screenshot_2022-07-22-21-41-58-006_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2022-07-22-21-41-58-006_com.google.android.apps.photos.jpg
    208,7 KB · Wyświetleń: 82
reklama
Moja córka śpi od początku z nami. Po tym co się dzieje po powrocie ze szpitala do domu, nie wyobrażam sobie wstawania do dziecka. Po prostu ze zmęczenia nie jestem w stanie nic innego zrobić niż dać mleko na leżąco i poczekać aż zje. Mieliśmy dostawkę, mamy łóżeczko, a po prostu najwygodniej jest dac mleko na śpiocha, bo się aż tak człowiek nie wybudza :) Z synem mialam tak samo. Dobrze, że od roku mamy większe łóżko, to się wszyscy zmieszczą:D Przewijaka z synem nie miałam, z córką tak i bylo mi wygodniej mieć wszystko pod ręką, łącznie z ubrankami w szufladzie pod przewijakiem. Teraz kupię znów tą nakładkę na komodę. Oby tym wszystko było dobrze.
Ja dlatego chciałabym karmić znów kp ,bo jest to dla mnie mega wygodne
 
Do góry