reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
Witam Was serdecznie
Mam na imię Marika , w tym roku kończę 30lat. Mam 8letniego syna, jedna ciąża poroniona w 13tc w grudniu zeszłego roku, kolejny raz udało się w pierwszym cyklu z terminem na 16.02.23r. Mam za sobą 2 wizyty, wygląda na prawidłowa ciążę, kolejna 28 lipca. Na pierwszej wizycie krwiak i torbiel, po 2tyg już nie ma śladu po krwiaku pewnie dlatego że przyjmuje duphaston.
Pozdrawiam 😘
 
Witam Was serdecznie
Mam na imię Marika , w tym roku kończę 30lat. Mam 8letniego syna, jedna ciąża poroniona w 13tc w grudniu zeszłego roku, kolejny raz udało się w pierwszym cyklu z terminem na 16.02.23r. Mam za sobą 2 wizyty, wygląda na prawidłowa ciążę, kolejna 28 lipca. Na pierwszej wizycie krwiak i torbiel, po 2tyg już nie ma śladu po krwiaku pewnie dlatego że przyjmuje duphaston.
Pozdrawiam 😘
Cześć. Mamy ten sam termin porodu. Wszystkiego dobrego 😊😊😊
 
U mnie dzidziulek 2.88 cm, fikał koziołki podczas badania, nóżki i raczki maleńkie hak kropeczki 🥰wczoraj przy pierwszej toalecie z rana też miałam plamienie, odrazu na IP , zostawili mnie do dzisiaj. Dzisiaj właśnie na usg było pięknie widać jak fika. Zamienili mi luteine dopochwowo na dypchaston i kazali odpoczywać, przyczyną krwawienia nieznana. Trzymajcie się dziewczyny! Oby więcej dobrych wiadomości 😁
 
Cześć dziewczyny! Chyba już dojrzałam do tego żeby się z Wami przywitać. Czytam was od samego początku bo termin na 4.02 ❤️dziś mamy już 9+1. Ponieważ jesteśmy po ivf to dowiedzieliśmy się turbo szybko i od tego czasu czekałam aż ktoś założy ten wątek, a potem Was sobie czytałam. Dopiero do mnie dociera, że po tylu latach naprawdę się udało, bo do tej pory jakoś nie mogłam w to uwierzyć. Panikuje przeokropne, więc wizyty mamy co tydzień żebym się trochę uspokoiła 🤣 ale póki co wszystko książkowo dzidziuś idealny, serduszko pięknie bije więc powoli odganiam złe myśli i czekam do prenatalnych żeby już na dobre odetchnąć ❤️
 
Cześć dziewczyny! Chyba już dojrzałam do tego żeby się z Wami przywitać. Czytam was od samego początku bo termin na 4.02 ❤️dziś mamy już 9+1. Ponieważ jesteśmy po ivf to dowiedzieliśmy się turbo szybko i od tego czasu czekałam aż ktoś założy ten wątek, a potem Was sobie czytałam. Dopiero do mnie dociera, że po tylu latach naprawdę się udało, bo do tej pory jakoś nie mogłam w to uwierzyć. Panikuje przeokropne, więc wizyty mamy co tydzień żebym się trochę uspokoiła 🤣 ale póki co wszystko książkowo dzidziuś idealny, serduszko pięknie bije więc powoli odganiam złe myśli i czekam do prenatalnych żeby już na dobre odetchnąć ❤️
Gratuluję! My zaszliśmy po 10 latach , więc wiem co czujesz💗. U mnie 6 tydzień mam liczone wg USG.
 
Witam Was serdecznie
Mam na imię Marika , w tym roku kończę 30lat. Mam 8letniego syna, jedna ciąża poroniona w 13tc w grudniu zeszłego roku, kolejny raz udało się w pierwszym cyklu z terminem na 16.02.23r. Mam za sobą 2 wizyty, wygląda na prawidłowa ciążę, kolejna 28 lipca. Na pierwszej wizycie krwiak i torbiel, po 2tyg już nie ma śladu po krwiaku pewnie dlatego że przyjmuje duphaston.
Pozdrawiam 😘
Też przyjmuje duphaston bo mam niski progesteron, choć jeszcze w normie.
 
Dziewczyny!
Ja już wariuję. Czytam i czytam o ciąży. Jeśli możecie mi powiedzieć jak liczyć ciążę ciążę tygodniach? Wg bety wychodzi mi 3 tydzień, ale wg ostatniej miesiączki 5tydzien. Czy ja już jestem w drugim miesiącu? 😁

Pewnie jestem jedyna z tak głupimi pytaniami, ale to moja pierwsza ciąża a od internetu głową mi pęka 🤭
Też mam z tym problem mimo że na dziecko czekałam 38 lat mojego życia 😉
 
reklama
nie patrz na betę a na USG i tak miarodajne jest wyznaczenie w 12 tc na pierwszych prenatalnych . Lekarze zawsze liczą skończone tygodnie więc jak jesteś w 5+1 to dla nich jesteś w 5 tygodniu , aplikacje przeważnie podają już 6 tydzień ale go zaczynasz dopiero .
Dobra dawka wiedzy
 
Do góry