reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2023

Jak beta osiągnie 1000. Wcześniej lekarz po prostu zobaczy spuchnięte endometrium, albo jakiś mini pęcherzyk - a przy 1000 jest szansa że zobaczy coś więcej 👍
IMG_20220627_164744.jpg

 
reklama
Biorę narzeczonego Ty razem, razem będziemy płakać 😁 może lekarz wpuaci go za kotarkę zeby posłuchał 😁
Mój bez krępacji pcha się do gabinetu, a ja do niego zawołany cię jak będzie czas, a on a co ja nie widziałem jak gacie ściągasz albo twojego tyłka;) chyba będzie chciał być na każdej wizycie.
 
Ja cały czas chodzę w sportowym staniku albo bez bo w normalnym bolą cycki. Ale teraz w 10 tyg to już mniej... ofc zaczynam się martwić czy to ok?
 
Zdecydowanie nie 😃😃 dziś będę próbowała powiedzieć szefowi i strasznie mi z tym ciężko.. jestem pracoholiczka a dodatkowo dopiero co w styczniu wrócilam z macierzyńskiego i jest mi tak głupio..
Ja powiedzialam zaraz po 1 wizycie u lekarza, bo już nie poszłam do pracy, mam zamiar całą ciążę być na L4 i delektować się tym stanem
 
reklama
Do góry