reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
Hej, smutne wiadomości tu z rana dziś.. aż nie wiem czy wypada pisać, że u nas na wizycie wszystko ok. Bobo mierzy 2,39 cm, według usg 9+1 według apki 8+6 😜 także nie duża różnica. Mega się stresowałam wizytą bo zależało mi bardzo zeby dostać L4 no i ufff udało się! A nooo i miałam usg przez brzuch robione. Oczywiście musiałam coś odwalić, lekarz bo badaniu na fotelu zaprosił mnie na usg a ja poleciałam się ubrać 🤦🏽‍♀️ no zapomniałam całkowicie, że to może jeszcze nie czas na takie usg przez brzuch ale śmialiśmy się oboje i stwierdził, że spróbujemy😜
Czy któraś z Was miała nadciśnienie ciążowe?
 
Hej, smutne wiadomości tu z rana dziś.. aż nie wiem czy wypada pisać, że u nas na wizycie wszystko ok. Bobo mierzy 2,39 cm, według usg 9+1 według apki 8+6 😜 także nie duża różnica. Mega się stresowałam wizytą bo zależało mi bardzo zeby dostać L4 no i ufff udało się! A nooo i miałam usg przez brzuch robione. Oczywiście musiałam coś odwalić, lekarz bo badaniu na fotelu zaprosił mnie na usg a ja poleciałam się ubrać 🤦🏽‍♀️ no zapomniałam całkowicie, że to może jeszcze nie czas na takie usg przez brzuch ale śmialiśmy się oboje i stwierdził, że spróbujemy😜
Czy któraś z Was miała nadciśnienie ciążowe?
Cały czas czekam na dobre wiadomości! Absolutnie wypada się dzielić! 😁
Normalnie doła złapałam przez ten poranny smutek tutaj 😶 cieszę się że są też pozytywne informacje ❤
 
Dziewczyny ja mam dziś nadprogramową wizytę. W sobotę zaczęłam plamić ale byłam w kontakcie z lekarzem i kazał nie panikować, a dziś znowu się to powtórzyło i mnie zaprosił na 18:15. Stres jest...
 
ja mam wizytę jutro i jak tutaj was czytam to aż się boje czy wszystko będzie dobrze☹️ Mam nadzieje ze serduszko będzie bilo🥺
 
Dziewczyny ja mam dziś nadprogramową wizytę. W sobotę zaczęłam plamić ale byłam w kontakcie z lekarzem i kazał nie panikować, a dziś znowu się to powtórzyło i mnie zaprosił na 18:15. Stres jest...
Też miałam plamienie. Byłam na pogotowiu. Lekarz nie widział źródła krwawienia. Na następny dzień miałam wizytę u swojego ginekologa dal mi magnez i progesteron.
 
reklama
Ja dziś po ” wizycie ” mojego lekarza znowu nie było … także usg nie zostało zrobione przyjmowały położne 🤦‍♀️ . Masakra jakas , S chciałam wiedzieć co z moim krwiakiem … teraz idę 18 i 15 chce się umówić na prenatalne bo już mogę ale znowu znając moje szczęście lekarz będzie na urlopie wtedy 🤣
 
Do góry