reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Dziewczyny trzymam kciuki ;)

Mnie jutro czeka ktg i ciekawa jestem co i jak [emoji85][emoji16]mały się póki co nie pcha... mam nadzieje ,że nie jest "wielki".
Na ktg trzeba zabrać wyniki i coś jeszcze??
Wiadomo ze torbę spakowana w razie czego wezmę [emoji16]

Ja kupiłam do porodu za 20 zł w pepco zwykła koszule do spania ,mam nadzieje ze zda egzamin :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Czy Ty rodzisz na Żelaznej kochana, bo nie wiem czy dobrze pamiętam?
Najlepiej, żebyś była na 7 rano, albo przed 7. Potem jest dziki tłum, naprawdę.
O 8 jest zmiana lekarza, i lekarz wychodzi już przed 8, potem sprzątają gabinet, a następny lekarz przychodzi jak ma ochotę..(podejrzewam, że mają mało rąk do pracy).
Weź sobie kartę ciąży no i powiesz w rejestracji, że jesteś po terminie (czy w terminie) na kontrolne ktg. KTG i potem Cie właśnie zawołają do gabinetu.
Barek czynny od 9, więc miej coś do jedzenia, jeżeli bedziesz rano:)
Ja byłam wczoraj za radą położnej na 7 (poszło szybko), a raz byłam na 9 i siedziałam 6 godzin bo wiadomo..jeszcze nagłe przypadki które są przyjmowane od razu.
Trzymaj się:)
 
reklama
Czy Ty rodzisz na Żelaznej kochana, bo nie wiem czy dobrze pamiętam?
Najlepiej, żebyś była na 7 rano, albo przed 7. Potem jest dziki tłum, naprawdę.
O 8 jest zmiana lekarza, i lekarz wychodzi już przed 8, potem sprzątają gabinet, a następny lekarz przychodzi jak ma ochotę..(podejrzewam, że mają mało rąk do pracy).
Weź sobie kartę ciąży no i powiesz w rejestracji, że jesteś po terminie (czy w terminie) na kontrolne ktg. KTG i potem Cie właśnie zawołają do gabinetu.
Barek czynny od 9, więc miej coś do jedzenia, jeżeli bedziesz rano:)
Ja byłam wczoraj za radą położnej na 7 (poszło szybko), a raz byłam na 9 i siedziałam 6 godzin bo wiadomo..jeszcze nagłe przypadki które są przyjmowane od razu.
Trzymaj się:)

Tak tak na Żelazna :)
O dzięki bardzo za informacje bo ja zielona jestem :p pewnie bym pojechała około 10 na spokojnie...
Jutro akurat termin mam wiec dlatego jadę. A Ty na kiedy termin? I co dalej?? [emoji16]
I jak wrażenia jeśli chodzi o szpital i personel ? :)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem przeterminowana, na 11 miałam termin, następne ktg kontrolne w środę czyli 15 :)
Bardzo miłe kobietki i położne. Podczas badania usg wszystko mi tłumaczono, malutką mierzono, wody sprawdzono, mnie dokładnie zbadano.
Ja mam wykupioną położną z racji tego, że mój gin zmienił szpital i obecnie jest na urlopie i cieszę się bardzo bo źle bym się czuła bez opieki po terminie..
Ale tak jak Ci mówię od godziny 8 wzwyż jest masakra, mam wrażenie że każdy chce tam rodzić:D
 
Dziekuje Wam dziewczyny :)

Kasia.zosia ale Dzidziusia wyhodowalas! :) ciekawe czy wielowodzie troche nie zawyza wartosci ale to raczej nie jest pomylka o 500g. Dobra decyzja dla Ciebie i dziecka. Zreszta jutro Dzien Milosci :) piekny prezent Ci czeka i fajnie, ze mozesz isc do domu. Mnie polozyli na ginekologii, sala 4 os. Kobiety z roznymi problemami a ja paraduje z brzuchem. Staram sie nie obnosic ale widze zazdrosne spojrzenia. Szkoda, ze nikt o tym nie mysli a ja wpedzam sie w poczucie winy, ze komus sprawiam przykrosc swoim szczęściem.
 
Ja jestem przeterminowana, na 11 miałam termin, następne ktg kontrolne w środę czyli 15 :)
Bardzo miłe kobietki i położne. Podczas badania usg wszystko mi tłumaczono, malutką mierzono, wody sprawdzono, mnie dokładnie zbadano.
Ja mam wykupioną położną z racji tego, że mój gin zmienił szpital i obecnie jest na urlopie i cieszę się bardzo bo źle bym się czuła bez opieki po terminie..
Ale tak jak Ci mówię od godziny 8 wzwyż jest masakra, mam wrażenie że każdy chce tam rodzić:D

Aaa :) No to teraz pewnie co kilka dni na ktg jeździsz :) to jest chyba najgorsze takie czekanie . Ja czuje ,że u mnie też tak będzie niestety :(
A mała na usg jaką wagę teraz ma?
Kurczę to może spotkamy się na sali hehe [emoji16]
Moja siostra też rodziła na żelaznej i miała położna -była zadowolona.
Ja nie brałam (nie wiem czy dobrze zrobiłam )


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
kasia.zosia - waga zacna! przy takiej nawet by mi przez myśl sn nie przeszło, twarda babka jesteś:)

zwiększyli mi dawkę tabsów na tarczycę i jestem ospała jak diabli! szkoda tylko, że w dzień a wnocy nic, oczy jak pięć złotych i wiercę się, mała razem ze mną;p
 
Ja miałam kruciutką rozpoznaną koszulę do porodu ale nie zdążyłam nawet jej z torby wyjąć i rodziłam w koszulce męża w której przyjechałam do szpitala.
 
dziewczyny, które rodziły sn- ile u was trwało krwawienie, plamienie po porodzie? czy to normalne jeśli miałam 2 tygodnie krwawienia, które stopniowo zmieniało się w zoltawe plamienie, a teraz od 3 dni znowu wrociła zywo czerwona krew? jestem 3 tygodnie po porodzie.
 
dziewczyny, które rodziły sn- ile u was trwało krwawienie, plamienie po porodzie? czy to normalne jeśli miałam 2 tygodnie krwawienia, które stopniowo zmieniało się w zoltawe plamienie, a teraz od 3 dni znowu wrociła zywo czerwona krew? jestem 3 tygodnie po porodzie.

U mnie za każdym razem było po około 2 tygodnie ale to raczej sprawa indywidualna i może trwać dłużej. 3 tygodnie to powiedziałbym jeszcze ze normalne.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie te krwawienie dopiero od tygodnia ale też jest dzień że nie ma nic a czasem leje się po nogach ://

A my po pierwszej wizycie położnej w domku ;) nie miała żadnych zastrzeżeń, więc zadowoleni :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry