reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Ja do porodu mam spakowana koszulkę meza. Na niego za duża a na mnie idealnie luzna. Przerobiłam ją trochę, tzn zrobiłam dekolt w serek bo taki za bardzo po szyję był.
Widzę, że jutro rusza kolejna tura porodów. Trzymajcie się tam i powodzenia.
 
Jak widać niektórym dzieciaczkom bardziej do nas spieszno niż innym :d u nas cisza spokój, standard ostatnio. Mała się poprzeciąga, powierci iiiiiiiii tyle :)
 
A ja standard godzina 3 i nie śpię o_O w domu to bym właśnie piła mleko, a tu już nie mogę o_O o 7 rano mnie biorą na oddział i ciekawe, jak to dalej będzie wyglądać 8-) nie cierpię tak nic nie wiedzieć :(
 
Mój Adaś przeszedł sam siebie. Wyduldał przed chwilą 80 ml mleka i dalej jakby mało bo paszczkę otwierał to dałam cyca i tak się przyczepił że teraz ciężko mi ściągnąć laktatorem na następne karmienie. Bo w jednym cycu prawie putin. Ciekawe ile będzie jutro ważył. Jak ładnie przybierze to może już go powoli na pierś przerzucę.
 
reklama
Mój Adaś przeszedł sam siebie. Wyduldał przed chwilą 80 ml mleka i dalej jakby mało bo paszczkę otwierał to dałam cyca i tak się przyczepił że teraz ciężko mi ściągnąć laktatorem na następne karmienie. Bo w jednym cycu prawie putin. Ciekawe ile będzie jutro ważył. Jak ładnie przybierze to może już go powoli na pierś przerzucę.

Hahah moj robi to samo tzn cycek, butelka i jeszcze raz cycek :) tylko mi lekarz kazal dawac 60 ml ..
 
Do góry