reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Monsku - gratuluję!!

Barnek - dopiero 4 dni ale ja to się od razu boję, że coś mu jest nie tak... Teraz od 15 się męczył i zasnął dopiero o 18..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Monsku gratuluję!
Sojna, hormony, daj sobie czas, płacz jak Ci ma ulżyć. Dziecko musi się nauczyć wielu rzeczy, mój przy każdej kupie płacze, bo nie umie jej robić- pewnie dyschezja niemowlęca. Ale każdego dnia jest lepiej. U Was też będzie

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Monsku gratulacje !!!!

Barnek zazdroszcze pomocy M :) moj przychodzi w dzien i mowi ze jest zmeczony i kladzie sie spac a jk juz poprosze zeby malego przypilnowal bo pranie albo chce sie umyc to zaraz patrze ze maly sam na lozku a ten na telefonie... przez te nie przespane noce wszystko mnie irytuje i dzisiaj chyba z nim pogadam... wczoraj do 1 w nocy czekAlam az mi kupi mleko dla malego a ten siedzial w pracu przyjechali koledzy i nie wierze ze pracowal... wkoncu zasnelam wiec nie wiem o ktorej przyjechal ale o 5 malego chcialam nakarmic i sie okazalo ze nie kupil mleka... cale szczescie ze zapisalam sie do kilku klubow matek i na poczstku ciazy przeslali mi probki wiec o 5 rano latalam i szukalam probek..
 
Od porodu biorę tylko prysznic, marzy mi się kąpiel w wannie. Kiedy można się porządnie wymoczyć ?
Monsku gratulacje[emoji258][emoji258][emoji258]
Jasio tez najlepiej śpi na mamie, albo na tacie. Najbardziej aktywny jest rano, tak powiedzmy od 8 do 13. Przysypia na krótko, płacze, je. Potem jak zaśnie, to z przerwami na karmienie przesypia tak do 20, i tu ma mocny twardy sen. Potem kąpiemy Jasia i znów tak do 1 w nocy ma lekki sen i jest bardziej aktywny. A jak u was to wyglada?
Nie mogę się doczekać kiedy wyjdziemy na spacer. W przyszłym tygodniu zamierzam zacząć werandować, i jak będzie ładna pogoda to może pod koniec tygodnia bym juz na krótko wyszła. Jasio będzie miał wtedy ponad dwa tygodnie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sojna No wlasnie 4 dni, wiec daj jemu i sobie czas. Siedzial tyle w cieple, nic mu nie brakowalo a teraz jesc musi, zimno, kupe robic itd. To zawsze chwile czasu zajmuje. Moja tez poplakuje.
Jeszcze sie zachowuje jakby w brzuchu byla i pory aktywnosci ma te same... dzis od 2 w nocy do 6 rano:( kupa, karmienie, poplakiwanie i tak nam noc zleciala. Teraz odsypia a w nocy znow pewnie cyrk bedzie.

Kapiel tez mi sie marzy, ale mysle ze min tydzien trzeba odczekac. I wtedy tez nie za dlugo i w nie mocno cieplej wodzie. Ja tez prysznic biore i za Wanja tesknie.

Ellie moj m zaprawiony to u nas trzecie:) zawsze pomagal. Np ja dzieci nie kapalam, on zawsze to robi. Ja takie siedzace kapac zaczynalam:) maluszkow nie lubie kapac. W nocy zawsze pomaga jak prosze.

U nas zimno i na spacer mi sie jakos nie spieszy, moze dlatego ze i czuje sie tak srednio jeszcze.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sojna niech sobie dzidzius czasem śpi na Tobie albo na mężu, jesli brzuszek go boli to będzie mu wtedy lepiej, niech się wygrzewa ciałko do ciałka :)
Agatucca ja tez będę wychodzić szybko na spacer bo u nas już od tego tygodnia ma być +10.
Ellie a jak tam teściowa?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Monsku gratuluję! Dużo zdrówka dla synka! :)

Czytam opowieści tych z Was, które dzieciątka mają już przy sobie i jakoś chyba nie dociera do mnie, że za niedługo też będę miała malutką "po drugiej stronie". My dzisiaj cały dzień byliśmy poza domem. Zakupy, wizyta u teściów. Kupiłam witaminę D i octenisept do pępka i do rany po cięciu. Jeszcze tylko musimy kupić adapter do przypięcia fotelika do wózka i już chyba wszystko mamy. A czego nam brakuje, to już wyjdzie w praniu ;)
 
Do góry