reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

jutro, jak będzie jasno to zrobię jakieś zdjęcia i dam w wątek wyprawkowy ;) tyle, że my ogólnie całe mieszkanie zrobiliśmy :D no chyba, że ta mała zrobi mi "suprajsa", jak jej starszy brat i zechce przyjść 12 w niedzielę (mój starszak się urodził 12 w niedzielę tyle, że w grudniu :))
 
reklama
Glukoza dla Małej, bo ich zdaniem apatyczna była, bo nie budziła się na pierś. A niedobór potasu z morfologii wyszedł.
 
Fakt z tymi lozkami otwieranymi ale akurat ten nam pasuje cenowo, a poki co nie chce az tak inwestowac w meble do tego mieszkania. Tam bede miala miejsce poki co na odsuwanie szuflad. Meczy mnie kwestia materaca ;/ Z jednej strony kupilabym cos porzadniejszego ale nie wiem czy za te dwa lata nie będziemy juz urządzać domu i wtedy pewnie zainwestujemy w inne lozko i materac -_- Ciezki temat...
 
Tyle piszecie a u nas dzieciowe urwanie głowy :( mały płacze, ja powoli też, nakarmiony, przebrany, pewnie coś go boli i tak całe popołudnie...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Barnek no wlasnie my oboje chcemy twardy. Bede zmuszona wziac ktorys z tych tanszych i zastanawiam sie czy sie szybko nie wybija [emoji30]

Madalena no wlasnie jysk tez chce wziac pod uwage. Musze sie zorientowac z ceną. [emoji4]

Lozko wybralismy to z tymi pojemnikami, przynajmniej zaoszczedze sporo miejsca w szafach.

1486828915-aaaaaa.png

My właśnie podobne kupiliśmy jakiś czas temu w ikei tez z szufladami tylko białe :) materac tez nie ten z najwyższej półki ale jest wygodny i póki co nic się nie dzieje . Jesteśmy zadowoleni :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sojna :( cos ty nie placz... ile on juz ma?

Moja tez dzis w nocy plakala....
Poczatki moga byc trudne. Ja mala Trzymam sporo na sobie, dzis M w nocy pomagal. Spala na nim... i tak jakis Dzien za dniem leci. Bedzie lepiej zobaczysz


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry