reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Asiaa trzymaj sie tam dzielnie! Jeszcze chwila i wyjdziecie [emoji4]

Rozmaryn co za idiotyczna przychodnia [emoji19]

Barnek miłego i jaj najdluzszego odpoczynku [emoji8]

Rodosek gratuluje końca! I tez czekam na fotki, mnie czeka niedługo urządzanie więc chętnie coś popatrzę [emoji1]

Madaalena ja na swojego nie moge narzekac bo dzisiaj sie zmobilizowal i dorobil szafki w komodzie dla Poldka.

Ma któraś jakies doswiadczenia z materacami do lozek malzenskich z ikei? [emoji57]
 
reklama
Ja mam materac z ikei: dla siebie mam srednio twardy a m ma twardy. Kupywalismy jakos 5 lat temu. Moj sie zrobil miekki, za miekki i nie lubie na nim spac. Meza jest ok w dalszym ciagu. Teraz znow mamy zmieniac i bierzemy dwa twarde, juz niezaleznie od wagi.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asiaa trzymaj sie tam dzielnie! Jeszcze chwila i wyjdziecie [emoji4]

Rozmaryn co za idiotyczna przychodnia [emoji19]

Barnek miłego i jaj najdluzszego odpoczynku [emoji8]

Rodosek gratuluje końca! I tez czekam na fotki, mnie czeka niedługo urządzanie więc chętnie coś popatrzę [emoji1]

Madaalena ja na swojego nie moge narzekac bo dzisiaj sie zmobilizowal i dorobil szafki w komodzie dla Poldka.

Ma któraś jakies doswiadczenia z materacami do lozek malzenskich z ikei? [emoji57]
My mamy z jysk materac seria "gold" gąbka/sprężyna nie zamienię na żaden inny. Tylko na zamówienie jeśli chodzi o duże wymiary. Mogę Ci podpowiedzieć: czym więcej sprężyn na m3 tym lepszy materac

Wysłane z mojego Tiger przy użyciu Tapatalka
 
Barnek no wlasnie my oboje chcemy twardy. Bede zmuszona wziac ktorys z tych tanszych i zastanawiam sie czy sie szybko nie wybija [emoji30]

Madalena no wlasnie jysk tez chce wziac pod uwage. Musze sie zorientowac z ceną. [emoji4]

Lozko wybralismy to z tymi pojemnikami, przynajmniej zaoszczedze sporo miejsca w szafach.

1486828915-aaaaaa.png
 
Ja tez mam materac sprężynowy z ikei bardzo gruby z dodatkowa warstwa z pianki tej odksztalcajacej się (nie wiem jak się to profesjonalnie nazywa). Jest bardzo dobry i niestety Ikea go już nie produkuje. Ale kupując następny napewno zdecydowałabym się na materac z ikei.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mieliśmy w mieszkaniu materac z Ikei, na początku był ok, ale dość szybko się "wyleżał" i odkształcił w miejscu gdzie się leży się zrobił dołek.
 
Barnek no wlasnie my oboje chcemy twardy. Bede zmuszona wziac ktorys z tych tanszych i zastanawiam sie czy sie szybko nie wybija [emoji30]

Madalena no wlasnie jysk tez chce wziac pod uwage. Musze sie zorientowac z ceną. [emoji4]

Lozko wybralismy to z tymi pojemnikami, przynajmniej zaoszczedze sporo miejsca w szafach.

1486828915-aaaaaa.png

Dobrym sposobem na zaoszczedzenie miejsca jest też łóżko podnoszone do gory i wtedy masz miejsca na całej powierzchni lozka. U nas sie super sprawdza.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry