reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

.jagódka super, że u Was wszystko w porządku :)
Iza181
gratuluję i życzę dużo zdrówka Juliankowi! :) jak się czujesz?
kasia.zosia ciekawe, czy u Ciebie coś ruszy samo :)
sojnabig świetnie, że wychodzicie już do domku :)

Uff a ja mam dzisiaj jakiś dziwny dzień. Kręci mi się cały czas w głowie, słaba jestem...

Większe prawdopodobieństwo ze jednak będzie wywoływany ale kto wie :)

Sojna ja to już jestem przyzwyczajona, teraz bym się bardziej stresowała jakbym zaczęła rodzic w domu i musiała jechać szybko do szpitala. Fajnie ze Was wypuszczają. Ja planuje wyjść po 2 dniach. Normalnie można po 24 h ale chciałabym żeby lekarz w szpitalu zrobił jeszcze bilans i usg to nie będę musiała zaraz do pediatry jechać. Poza tym szukamy nowego, na razie chodzimy do rodzinnego.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gratuluje wszystkim nowym mamuśką [emoji258][emoji258][emoji258]
Dziś mały trochę niespokojny, cały czas przy cycu by siedział. Wyglada tak, jakby go trochę brzuszek bolał[emoji22] Czy naleśniki z dżemem truskawkowym mogły mu zaszkodzić?
Ja na wypisie w zaleceniach mam wpisane, żeby kąpać codziennie.
Grabcia, co się dzieje? Dlaczego musisz wykonać tyle badań? Zdrówka Ci życzę



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluje wszystkim nowym mamuśką [emoji258][emoji258][emoji258]
Dziś mały trochę niespokojny, cały czas przy cycu by siedział. Wyglada tak, jakby go trochę brzuszek bolał[emoji22] Czy naleśniki z dżemem truskawkowym mogły mu zaszkodzić?
Ja na wypisie w zaleceniach mam wpisane, żeby kąpać codziennie.
Grabcia, co się dzieje? Dlaczego musisz wykonać tyle badań? Zdrówka Ci życzę



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Agatucca nie sadze, mamom karmiacym wolno jeść praktycznie wszystko, poczytaj artykuły w naszym wątku o karmieniu :)

A u nas podobnie jak u Barnek, nie kapie się przez pierwsze dni, najwyżej przemywa mokra ściereczka, a potem jak kto woli ale z reguły co drugi dzień.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie mam jak Was nadrobić.. Ze mną ok, ale Niunia nie bardzo budzi się na jedzenie. Zrobili jej badania podobno są dobre, ale dostała teraz glukoze w królowce. Trochę się martwię.
 
Sojna to mniej niż 10% spadku. Bez sensu ta butla u Was.
Waga przyszla, mamy 90g do przodu od wypisu (2dni). Niunio ładnie je.
Dzwoniła położna, umowilysmy się na wtorek, pewnie na jednej wizycie się skończy;)
Mąż zarejestrował malutka, w przychodni też go zadeklarowalismy. Jeszcze papierologia z macierzyńskim i tyle.
Nasilił mi się ŁZS przez tę burzę hormonalną, a w ciąży było niemal bezproblemowo..:(
6 dni po porodzie mój brzuch wygląda tak
1486735105-aaaaaa.jpeg

Jeszcze spory.. ale poogladalam się, żadnych nowych rozstępow nie mam więc tyle dobrego;)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agatucca nie sadze, mamom karmiacym wolno jeść praktycznie wszystko, poczytaj artykuły w naszym wątku o karmieniu :)




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Czytałam, czytałam. Ale tyle jest opinii, ze juz sama nie wiem. Zauważyłam, ze starsze położne są zdania, ze jednak dieta być powinna, młodsze ze nie. Sama Jagódka pisała, ze po szpitalnym jedzeniu dzieci płakały, wiec jakieś ograniczenia są. Nakręcam się powoli i zauważyłam, ze coraz mniej jem w obawie przed kolkami [emoji22]
Trochę się martwię, bo puścili nas z żółtaczka z wynikiem ponad 13. Niby lekarze mówili, ze inaczej patrzy się na ten wynik jak maluch na jeden dzień, a inaczej jak tydzień. Cały czas oglądam Jaśka i raz mi się wydaje bardziej żółty raz mniej. Kontrola we wtorek, mam nadzieje ze wszystko będzie ok





Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rodzeństwo ok. Klaudia wzdycha że słodziak, Adam ciągle pyta co robi Wiktor. Wspina się na łóżeczko i zagląda do środka. Widzę że jest trochę zdezorientowany, jakoś to będzie.
Wczoraj się kapalismy (nie wiem czy pisalam) zero reakcji, nawet nie steknal:) poszło super
Nie udało mi się dobudzic Wiktorka w nocy na karmienia:o spał od 24 do 6. Byłam w szoku..

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agatucca a może Twój maluszek po prostu wszedł w okres kolkowy? I pewnie bez względu na to co zjesz, brzuszek może boleć... Kolki chyba naturalnie przechodzą koło 3 miesiąca...
 
Jestem w domku z małą :) Melduję ze wszystko w porządku,tylko słabo je.
Urodzona 6.02, 3000g i 53cm,sn.

Gratuluję mamusiom którym nie zdążyłam pogratulować :)

Asia U mnie mała nie udaje się dobudzic po 4,5h snu bez jedzenia, a jak już to zje 20ml i koniec :/ A mówią ze po 50ml już powinna- nie wiem co z tym zrobić.
Położna środowiskowa u nas nie istnieje, do pediatry na sprawdzenie terminy za 2tyg.
 
reklama
Asia3003, nie martw się, wszystko będzie dobrze!
.jagódka, to już nie jest brzuszek, jeszcze chwilę i zniknie ;-) Wiktor spał od 24-6? chcę mieć takie dziecko :)
 
Do góry