reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Wyszłam ze szpitala bo nic sie nie działo :( rozwarcie tylko na 1 palec, szyjka dosyć długa, wody tez w porządku. W poniedziałek idę na kontrole i zobaczymy jak to dalej będzie. Termin za tydzień a moje dzieciątko ma juz 4kg co mnie trochę przeraża [emoji85][emoji85] gratuluje nowym Mamom, ale macie fajnie ze to jjz za Wami i ze możecie sie cieszyć swoimi dzidziami [emoji173]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Natka - to na tym samym wózku jedziemy. Liczę, że przy podobnej wadze nasza dzidzia będzie długa i jej się jakoś tą masa rozłoży :d my mamy termin na czwartek, cisza, spokój, nawet do spacerów wróciłam, bo daje rade, bóle krocza właściwie minęły :)
 
Dziewczyny u mnie też żadnych zbliżających się objawów porodu a termin na wtorek . Aż się boje ile mój mały waży :p ostatnie usg miałam w 36 tc.
Jutro 11 i pełnia więc może się coś ruszy [emoji16] już dziś widać ładnie pełny księżyc ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sojna to mniej niż 10% spadku. Bez sensu ta butla u Was.
Waga przyszla, mamy 90g do przodu od wypisu (2dni). Niunio ładnie je.
Dzwoniła położna, umowilysmy się na wtorek, pewnie na jednej wizycie się skończy;)
Mąż zarejestrował malutka, w przychodni też go zadeklarowalismy. Jeszcze papierologia z macierzyńskim i tyle.
Nasilił mi się ŁZS przez tę burzę hormonalną, a w ciąży było niemal bezproblemowo..:(
6 dni po porodzie mój brzuch wygląda tak
1486735105-aaaaaa.jpeg

Jeszcze spory.. ale poogladalam się, żadnych nowych rozstępow nie mam więc tyle dobrego;)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
To i ja wam pokaże mój brzusio
1486753882-aaaaaa.jpeg


Nigdy nie Myslalam ze tak będę wyglądać po porodzie zwłaszcza ze siostry do tej pory walczą ze swoimi brzusiami

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny u mnie też żadnych zbliżających się objawów porodu a termin na wtorek . Aż się boje ile mój mały waży :p ostatnie usg miałam w 36 tc.
Jutro 11 i pełnia więc może się coś ruszy [emoji16] już dziś widać ładnie pełny księżyc ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Mi kiedyś lekarz w szpitalu mówił ze jak jest burza to wielu kobietom odchodzą wody :D nie szykuje się tam u Was jakaś? :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny. Rany nie mam czasu na regularne czytanie i pisanie. Mały jest taki absorbujący ale to oczywiście pozytywnie ;) jest taki kochany że mogę się na niego patrzeć godzinami ;)
U nas niestety żółtaczka wiec nadal w szpitalu jesteśmy i sie naświetlamy.. mam trochę dość szpitala bo jestem tu już tydzień i marzę o tym żeby być w domku i cieszyć się sobą.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry