reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Myszka gratulacje! :)
A smoczek mozna kupić taki jednorazowy, niecałe 2 zł.
adba0b16d76decf70cfbaf7c7730de06.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia.Zosia łatwo mówić że można butelka i piersia jak taki doktorek powie kobiecie z baby blues ze nie da rady ze jak już raz dała butelke to pozamiatane.... a ja sie nastawilam na kp ale w sumie co on może o tym wiedzieć skoro jest tylko facetem. Dzięki za pomoc i jednak spróbuję z karmieniem mieszanym
 
Myszka gratulacje serdeczne:)

Martii karmienie mieszane jest zgubne tak u nas mowia, ze rzadko sie udaje i mozna probowac po skonczonych 6 tyg jak dziecko juz ladnie piers ssie. I wtedy jest szansa ze moze sie udac.

Teraz to prosta droga do karmienia butelka. Chcesz karmic piersia to niestety musisz o to zawalczyc, bo wyglada na to ze teraz sie nie udaje. A przyczyny moga byc rozne.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kasia.Zosia łatwo mówić że można butelka i piersia jak taki doktorek powie kobiecie z baby blues ze nie da rady ze jak już raz dała butelke to pozamiatane.... a ja sie nastawilam na kp ale w sumie co on może o tym wiedzieć skoro jest tylko facetem. Dzięki za pomoc i jednak spróbuję z karmieniem mieszanym

Współczuje :( naprawdę szkoda słów na ta cała pomoc laktacyjna, położne, lekarzy. Różnie może być ale trzeba być dobrej myśli. Ja karmiłam syna piersią i butelka przez 7 miesięcy, (tez nie miałam profesjonalnej pomocy, wiedzy, myślałam ze muszę go dokarmiać itp) niektórym dzieciom naprawdę to nie przeszkadza. Cokolwiek postanowisz będzie dobrze :) a już z córka mi się udało karmić wyłącznie piersią przez rok :)
Osobiście na twoim miejscu starałabym się poznać dokładna przyczynę tego nieprzybierania na wadze i w miarę możliwości pozostania na piersi. Ale to musisz ze specjalista na miejscu omówić bo nikt z nas nie powie ci co masz robić, nie możemy nawet. Najważniejsze to nie załamuj się, będzie dobrze, trzymam za was kciuki!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry