reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Madaaalena też nie mam laktatora i nie zamierzałam na razie kupować. Myślicie, że jednak powinnam?
Iza181 powodzenia, trzymam kciuki! :)
Asia3003 gratuluję! Dużo zdrówka dla maleństwa! Jak się czujesz? :)
sojnabig super, że nie macie problemów z laktacją :)

Kolejny dzieciaczkowy dzień się zapowiada, super :) moja dzisiaj w nocy chyba jakąś potańcówkę sobie w brzuchu zrobiła, z każdej strony wypychała co się tylko dało :p
 
reklama
Madaaalena też nie mam laktatora i nie zamierzałam na razie kupować. Myślicie, że jednak powinnam?
Iza181 powodzenia, trzymam kciuki! :)
Asia3003 gratuluję! Dużo zdrówka dla maleństwa! Jak się czujesz? :)
sojnabig super, że nie macie problemów z laktacją :)

Kolejny dzieciaczkowy dzień się zapowiada, super :) moja dzisiaj w nocy chyba jakąś potańcówkę sobie w brzuchu zrobiła, z każdej strony wypychała co się tylko dało :p

Tego nigdy nie wiadomo, ja mam ale użyłam tylko raz i jakoś mało efektywne było to ściągnie. Miałam tez ten luksus ze mogłam być z dzieckiem zawsze i po prostu karmiłam piersią jak chciało, przez rok :) zawsze możesz dokupić w razie potrzeby, wysłać męża. Dziewczyny po cc mówiły tez ze laktator pomaga w rozkręceniu laktacji wiec u ciebie może się przydać :) u nas można użyć szpitalnego a potem lekarz wystawia receptę i mozna pozyczyc z apteki :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny w moim suwaczku (większość go ma) jest napisane o różnicach dzieci - no to ja ogłaszam mam małego świra w brzuchu :D wczoraj mój Małżon gadał z brzuchem, a ja kwiczałam, bo ta tak szalała po nim :) miejsca nie było, żeby go nie wybrzuszyła ;) jestem w czwartej ciąży, ale ten dzieć mnie wyjątkowo zaskakuje, mój starszak to nawet 3 dni potrafił się nie ruszać, młodszy broił bardzo po brzuchu, ale w końcówce już tylko delikatnie się wypychał, jedyne moje pocieszenie jest takie, że w dzień harcuje, a w nocy śpi - bo nawet jak się budzę i wstanę to tylko czuć, że zmienia pozycję spania :D a jak u Was z tymi ruchami?
 
reklama
dziewczyny w moim suwaczku (większość go ma) jest napisane o różnicach dzieci - no to ja ogłaszam mam małego świra w brzuchu :D wczoraj mój Małżon gadał z brzuchem, a ja kwiczałam, bo ta tak szalała po nim :) miejsca nie było, żeby go nie wybrzuszyła ;) jestem w czwartej ciąży, ale ten dzieć mnie wyjątkowo zaskakuje, mój starszak to nawet 3 dni potrafił się nie ruszać, młodszy broił bardzo po brzuchu, ale w końcówce już tylko delikatnie się wypychał, jedyne moje pocieszenie jest takie, że w dzień harcuje, a w nocy śpi - bo nawet jak się budzę i wstanę to tylko czuć, że zmienia pozycję spania :D a jak u Was z tymi ruchami?

Mój mały też szaleje strasznie [emoji16] brzuch cały kwadratowy się robi . Najbardziej wieczorem urządza takie harce i przy tym czasami skurcze się pojawiają . W szoku jestem ,myślałam że pod koniec to już delikatnie :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry