reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Kochane gratuluję!!!
A tak Iza się martwiła.. a tu już po wszystkim - cudownie ;-)
Asia, i Tobie jak szybciutko poszło :)
Zdrówka Mamuśki!
U nas cisza, wciąż w dwupaku obudzone :)
Ale szybko się rozpakowujemy lutóweczki :)
 
Oj to kolejna dwujeczka juz w drodze. Powodzenia Iza.

Ja czytam Was dziewczyny, ale z odpwiadaniem to juz gorzej :) generalnie Mloda nie spala cala noc, wedlug mnie glodna byla, a u mnie mleko Niby juz sie pojawilo ale ilosci takie dosyc male.

Czekam az sie laktacja rozkreci, poki co malo jej. Teraz po ciezkiej nocy spi....tez a ja zdjadlam sniadanie, i tez ide spac.
Jutro mamy wizyte w szpitalu, wiec Zobaczymy co i jak z waga. Milego dnia !! I kolejnych udanych prodow i zdrowych dzieciaczkow!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Myślisz że jej nie wystarcza twojego mleczka? Może spróbuj laktatorem trochę wyciągnąć i podać jej z butelki. Powodzenia w karmieniu.
 
Myślisz że jej nie wystarcza twojego mleczka? Może spróbuj laktatorem trochę wyciągnąć i podać jej z butelki. Powodzenia w karmieniu.

Ja bym nie podawała z butelki, po co pokazywać dziecku w ogole tak możliwość? Nam się naprawdę czasem wydaje ze tego mleka jest mało i dziecko nie najadą się. A dzieciom wystarczają te ilości. One na samym początku naprawdę niewiele potrzebują, a wydają się głodne bo chcą ssać i być przy mamusi :)
 
Asia gratulacje serdeczne:) super ze juz kolejny dziec na swiecie. Szybko cos idzie nam:)

Magdalena mysle, ze glodna byla, ale butelki u nas sie nie poleca na tak wczesnym etapie. Musi sie nauczyc efetktywnie ciagnac, a butelka tylko namiesza bardziej. Poki co widze, ze za plytko lapie. Musi szerzej paszcze otwierac... teraz zdjadla i spac poszla.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry