reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Ortopeda juz nas widzial i niestety mala ma dysplazje stawu biodrowego :( założyli jej takie szelki .... trochę mnie to podłamało


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Nie martw się, będzie dobrze :) córeczka sąsiadki nosiła takie szelki kilka tygodni, one bardziej dla nas wyglądają groźnie, dzieciom jakoś nie przeszkadzają bardzo :) najważniejsze żeby jej się poprawiło :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Klauduska ja też miałam wizyty co 4 tygodnie, ostatnią miałam po trzech tygodniach, a teraz to już z moim ginem na sali się może spotkamy ;) więc nie ma się co martwić :) a ja to w ogóle z tych co nie znoszę zaglądania w moje podwozie, więc mi to na rękę :D
 
Ja dziś byłam na ostatniej wizycie u swojego lekarza . Coś tam się troszkę ruszyło w dół ale niewiele :p dostałam już skierowanie na walentynki na ktg do szpitala ❤️ :) A tak zostaje czekanie :p
Ja jestem kawoszem ,ale w ciąży pije inkę a rozpuszczalna tylko czasami :) mam niskie ,ciśnienie i ciągły ból głowy wiec raczej mi nie zaszkodzi ;)
Już zaczynam się coraz bardziej denerwować tym porodem :no: Puchne już i nie mam jakoś w ogóle siły na nic.
Ja się nastawiam ,że mały będzie spał obok nas w swoim łóżeczku ,ale nie wiem jak to w praktyce wyjdzie :D
 
Ortopeda juz nas widzial i niestety mala ma dysplazje stawu biodrowego :( założyli jej takie szelki .... trochę mnie to podłamało


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Bedzie dobrze, mojej siostry coreczka 20 lat temu to miala gips na calych nozkach i po srodku taki jakby kij miedzy nogami a mala wiecznie zadowolona i teraz juz nie ma zadnych problemow
 
Wszystkozajete no to wagowo chyba nawet podobne te nasze dzieci, bo moja tydzien temu miala 2920g. [emoji4] Fajnie, ze wizyta sie udała, przynajmniej nie musisz sie martwic o to jak bedzie to wygladalo. No i cieszę się, że nie tylko u mnie wszystko "pozamykane", może nie zostanę sama na koniec [emoji1]

Barnek nie ma sie co podlamywac! Tak jak dziewczyny pisza, malej na pewno to nie przeszkadza i na pewno nic jej nie bedzie, zobaczysz!

Kasia.zosia jak tak piszesz o tej Zosi to za kazdym razem rozpływam sie nad tym jak to imie pieknie brzmi [emoji1] I za kazdym razem zastanawiam sie czy jednak nie zamienic Poli na Zosie [emoji1] Coś czuję, że ostateczna decyzja zapadnie dopiero przy porodzie [emoji1]
 
reklama
Klauduska - my zmienilismy imie dla synka po porodzie-jka go zobaczylismy to jakos drugie imie nam bardziej pasowalo..

Ja dzis caly dzien "tych" skurczy, ale jakos nieregularnie, wiec nie robie paniki. POwiem szczerze, ze jak sie prowadzi samochod i taki skurcz najdzie to jest ciekawie :p Szkoda, ze nie mam wanny, ale moze saune sobie zrobie
 
Do góry