reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Sojnabig gratuluję! [emoji7] Rzeczywiście najbardziej wyczekiwany dzidzius [emoji1]

Maryliese no tak szczerze to jakos mam przeczucie, ze za szybko nie urodze chociaz tez mam głupią nadzieję, że Poldek zrobi nam niespodziankę i wyjdzie wcześniej [emoji1]

Barnek no tak wlasnie myslalam, ze u Ciebie sie cos rozkreci [emoji57] Dawaj znac co i jak! Trzymam kciuki!

Dziewczyny no ale mam taka ogólną prośbę czy możecie się aż tak nie spieszyć? [emoji16] Bo do konca miesiaca jeszcse tyyyyleeee czasu a Wy sie juz tak rozpedzilyscie [emoji1]
 
reklama
Ciekawy dzień dzisiaj ;-)

Wracam od lekarza. Rozwarcie na palec i główka bardzo nisko. Proponował lekarz jechać już do szpitala ale ja nie chce więc napisał że odmowilam ale wole w domu chociaż chwile jeszcze posiedzieć niż tam ;-)

Mój samochód prowadzi, jedzie jak z jajkiem....10 na godzine ;-)
 
Do góry