reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Myślałam że to wody bo pyknięcie było i wodnisty śluz byłam na ip sprawdził lekarz i powiedział że do porodu daleko to sie do domu zawinęłam i już.
Na Twoim miejscu bym się obserwowała bo tydzień przed porodem też z takim czymś pojechałam na ip zatrzymali mnie żeby poobserwowac czy wody nie podciekają bo miałam już na dolnej granicy w sobotę mnie do domu wpisali a we wtorek taka sama sytuacja zaczął się poród [emoji5]

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja z Adasiem miałam akcję pt. chyba wody mi odeszły. Też dokładnie tydzień przed porodem, ale to był śluz:)
 
Kurczę Rozmaryn to już jest jak jakis film sensacyjny :D dziś masz termin?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
na sobotę mam termin

Ojej... a juz myslalam:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
uwierz mi ja też

OMG no kuuurde...Ale przynajmniej sprawdziłaś, bo to akurat bardzo ważne.
Przed pojechaniem długo się z mężem wahaliśmy nawy zdecydował się powąchać moje majtki żeby zobaczyć czy nie pachną moczem
Rozmaryn Jesteś najlepsza ;) Tyle podejść do porodu i nawet okazało się ze "to nie wody " :) W końcu musi kiedyś się udać :D

A mnie dziś tragicznie ciśnie tam gdzie nie trza....na tyłek. .
No oglupieje.
Mój lekarz mówi ze za tydzień da mi na wywołanie.
Po obchodzie już z całkiem miła lekarka ;) jutro decydujący dzień, jeśli kroplówka nie ruszy to po południu cesarka


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To super wieści :) powodzenia
A wy jak nisko czujecie swoje pociechy? Moja chyba kanał kopię :/ Górniczka mała
ja to czuję tak nisko że nóg nie mogę złączyć
 
Jenny Moja kopie tunel ku wolności od miesiąca :) główkę to mam tak wybrzuszona w spojeniu... A ból w szyjce i krzyżu jak zaczyna kręcić głową albo pchać ręce to koszmar.
 
Sojna no to najpozniej jutro po południu zobaczysz swoje malenstwo [emoji6] super mega zazdroszczę [emoji6]

Jenny ja swojego czuje tak nisko jakby mi w pochwie gmeral [emoji12]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój łepek ma oparty na pessarze, a pessar mam dość nisko. Każdy mocniejszy ruch czuję w kolanach, bo tak wszytko boli na dole.
Rozmaryn medal dla męża;)
 
reklama
Do góry