reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

rozmaryn kciuki zaciśnięte! Czekamy na informacje :)

Dziewczyny, a jak się nazywa ten model termometru z Microlife?
 
reklama
Rozmaryn trzymam kciuki :) co to za niepewność że chyba ? :p

u nas imię na początku średnio sie moim rodzicom podobało, ale chyba już sie przyzwyczaili że będzie takie a nie inne ;) poza tym u nas sie cieszą wszyscy że chłopak będzie bo są 2 wnuczki.. moi rodzice to w ogóle szaleją bo ja jedynaczka więc ich wyczekany wnuk :)
 
Im niżej dziecko tym mniej wód odejdzie bo mniej ich między główka a szyjka. A jak jest stosunkowo wysoko to może być chlust jak w filmach podobno :)

Też z Microlife termometr kupiłam.

Tak :) dlatego tez teraz mam to zalecenie jechania na leżąco po odejściu wód bo główka wysoko, u mnie był chlust jak w filmach a na dodatek lało się jeszcze po mnie i za mną z 5 minut. Poza tym nie wiem czy zawsze tak jest ale jak mi przebijali pęcherz to czułam takie jakby pyknięcie, jakby mi balonik pęknął w środku :)

Co do imion i płci u mnie nigdy w rodzinie nikt nie miał żadnych zachcianek czy chłopak czy dziewczynka, do imion tez nikt się nie wtrąca (raz teściowa mówiła ze jej się Zosia nie podoba bo z jedna Zośka się jej kojarzy :D). A moja mama zawsze mówi żeby nikomu po niej imienia nie dawać bo ma Władysława i jej się w gole nie podoba :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry