reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Tez jestem za tym zeby zamknac ten watek.

Wybralam sie jeszcze na szoping i teraz nie wiem jak z niego wroce bo wszystko zaczelo mnie bolec i kluc.

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jestem za tym, zeby zamknąć się tutaj. Wszystkie Dziewczyny wiedzą gdzie jesteśmy (z grupą był wieczny problem). Jedyny problem jest taki, że wtedy same nie możemy dodawać/usuwać członków, musi to zrobić administrator, więc będzie to trwało.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

ja też jestem za tym :)
witam się w dwupaku i od razu GRATULACJE PRZEOGROMNE DLA KOLEJNEJ MAMUŚKI !!!:) (Densik, oczywiście mowa o Tobie:))
u nas zima - biało i nie przestaje sypać, katastrofa, a już było słoneczko parę dni, sucho w miarę... ech czekam do wiosny :)

Czy kogoś napierniczają żebra? (przód i tył?) straszny ból.
Ja wiem, że już prawie finisz, ale ból niesamowity..

Dobrego dnia!:)
 
Dla mnie chyba lepiej by bylo zamknąć ten wątek.

Czy to normalne ze od rana ciągle leci mi taka brązowa krew? Czop powinien byc sluzowaty a to jest rzadsze.. I jest caly czas.. Martwie sie i nie wien czy nie wybrac sie do szpitala [emoji45]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Turluturlu mnie [emoji37] Zwłaszcza po nocy bolą okropnie.

Właśnie zamiast do zusu pojechałam do us [emoji19] Bylam przekonana, ze jade do zusu... Babka jak poprosilam o formularz popatrzyła na mnie jak na ufo i wtedy dotarlo do mnie, ze jestem w zlym miejscu...
 
Dla mnie chyba lepiej by bylo zamknąć ten wątek.

Czy to normalne ze od rana ciągle leci mi taka brązowa krew? Czop powinien byc sluzowaty a to jest rzadsze.. I jest caly czas.. Martwie sie i nie wien czy nie wybrac sie do szpitala [emoji45]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom

Osobiście bym pojechała.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to panie w us będą miały z czego się pośmiać przy kawce;) Mówiłam, że zamot jesteś:D
A właśnie Supermysz co z tym czopem, dzieje się coś jeszcze oprócz tego? edit: może zadzwoń do lekarza?
U nas o 4 padał deszcz, potem przysypał to śnieg, pewnie dziś lodowisko w całym Lublinie:/
 
reklama
Ja zazwyczaj jak się coś dzieje, to dzwonię do gina i on decyduje czy mam jechać na IP czy nie, ale ja nie lubię szpitala, więc staram się tam być jak najrzadziej;) Pewnie, gdybym się nie dodzwoniła, to bym pojechała. Krwawienie może być z rozwierającej się szyjki, ale równie dobrze, z czegoś poważniejszego.
 
Do góry