reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Super_mysz mi lekarz mówiła ze jak dużo krwi to jechać od razu do szpitala .

Ja też jestem za zamkniętym - tylko dajcie znać co i jak bo połowa nie wie ocb :D

Ale się zima zrobiła :D śnieg sypie jak opętany :D
Ja wczoraj się męczyłam ze skurczami a dziś cisza :/
Klauduśka to faktycznie miały ubaw :D
 
reklama
U mnie w nocy cisza i spokój. Mąż kolejne podejście robi do dokończenia pracy pojechał na 2-noce 100 km od domu..
Miłego dnia :)))
 
ja też jestem za tym :)
witam się w dwupaku i od razu GRATULACJE PRZEOGROMNE DLA KOLEJNEJ MAMUŚKI !!!:) (Densik, oczywiście mowa o Tobie:))
u nas zima - biało i nie przestaje sypać, katastrofa, a już było słoneczko parę dni, sucho w miarę... ech czekam do wiosny :)

Czy kogoś napierniczają żebra? (przód i tył?) straszny ból.
Ja wiem, że już prawie finisz, ale ból niesamowity..

Dobrego dnia!:)
Tak mnie :/ I to dopiero od wczoraj pojawił się taki ból
 
Witajcie, ciężko Was dogonić z czytaniem.
Mam dzisiaj w planach ogarnąć chałupę i siebie; ale trudno mi się skupić.. Stresuję się przed jutrem [emoji54]


Wysłane z mojego Tiger przy użyciu Tapatalka
 
Ten lekarz mnie załamuje (od trzech dni ten sam). Zachowuje się tak, jakby miał do mnie pretensje i to była moja wina, że szyjka mi się nie rozwiera. Na szczęście położna ze szkoły rodzenia mi tu troszkę mówi i szwagierka ma praktyki. Wszyscy mówią, że jutro znów kroplówka i jak nic nie ruszy to cesarka wtedy ale nie wiem, czy ktoś mi zrobi cc w sobotę, czy znów będą czekać do poniedziałku....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry