reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

A tak wogole teraz moj 3 latek jest chory, i tak sobie mysle jak z takim maluchem do domu przyjechac gdzie wylegarnia zarazkow panuje. Okropnie...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No w sumie tak ,ale połowa dzieciaczków będzie ze stycznia , tak im się śpieszy hehe :)
No te choróbska teraz straszne :( pełno tych wirusów w powietrzu i co druga osoba chora :/
 
A tak wogole teraz moj 3 latek jest chory, i tak sobie mysle jak z takim maluchem do domu przyjechac gdzie wylegarnia zarazkow panuje. Okropnie...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U nas tata kaszle i nie daje się do lekarza wyrzucić! Ja i synu ciutek katar. I tez ciągle mówię żeby poszedł do lekarza bo jak to tak można do dziecka nowo narodzonego ma dzien dobry z zarazkami :-(
 
Hej laski, ja znów od 4 nie śpię.... Jest 5:30, miałam wstawać za godzinę bo lekarz a teraz to już nie ma sensu, żebym się kladla dalej spać... Już co noc mi się śni ten poród, zaczęłam się panicznie tego wszystkiego bać :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej laski, ja znów od 4 nie śpię.... Jest 5:30, miałam wstawać za godzinę bo lekarz a teraz to już nie ma sensu, żebym się kladla dalej spać... Już co noc mi się śni ten poród, zaczęłam się panicznie tego wszystkiego bać :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Witam [emoji4]ja również nie śpię.. jakie to męczące



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry