reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

A tak wogole teraz moj 3 latek jest chory, i tak sobie mysle jak z takim maluchem do domu przyjechac gdzie wylegarnia zarazkow panuje. Okropnie...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Barnek kurczę ja się modlę ostatnio żeby nie urodzić bo dalej nam nie naprawili ogrzewania, dopiero co dzieci wyzdrowiały a tu taka lipa. Ciagle śpimy we 4 w jednym łóżku bo tylko wtedy jest ciepło. Przynajmniej Jasiek w dzień w przedszkolu jest. Ale noworodek w takiej zimnicy to sobie nie wyobrażam.
Powodzenia dziewczyny!
Ja zaraz jadę do przedszkola i od razu na wizytę, mam o 8:30. Zosia zostaje z moim bratem, może jakoś to przeżyją :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja juz wrocilam z wizyty z polozna, w sumie nic nowego, hb spadla znow a poza tym mowimy sobie "do niedozobaczenia w nast tyg". Do terminu 6dni. aaa i dowiedzialam sie, ze tu gbs robia jakis express badanie jak przyjmuja na porodowke.

Teraz kawa i sniadanie, potem raport gdzie spomiedzy zabawa z synkiem :)

kasia.zosia - to ile teraz macie stopni w domu?
 
Sojna powodzenia zatem :) szybko, łatwo, jak najmniej bólu :)
Anna a Ty już jesteś w szpitalu? Powodzenia!
Monsku żebym ja to wiedziała, ale jak normalnie chodzimy w koszulkach i boso to teraz dwie pary skarpet i swetry, na szczęście temperatura na zewnątrz się podniosła...
Mieli wczoraj naprawić, mam nadzieje ze zrobią to już dziś bo i tak zanim nam się parkiet nagrzeje to minie z pół dnia.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Sojna takze powodzenia:)

Kasia.zosia oby dzis Wam naprawili. Bo to zapewne zadna radosc w zimnej chalupie siedziec.

My dzis mlodym w domu siedzimy. Wczoraj pracowalam, dzis tez mam taki zamiar Zobaczymy. Generlanie mam mega duzo energii, i moze słowa położnej ze w przeciągu tygodnia urodze sie sprawdza;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry