reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
A ja miałam koszmar taki straszny że dalej nie mogę dojść do siebie:-( masakra jakaś (ostatnio coś nadużywają tego słowa)
Dobra Elle urodziła, kto jeszcze pisze się na styczeń?
 
Hej laski, ja znów od 4 nie śpię.... Jest 5:30, miałam wstawać za godzinę bo lekarz a teraz to już nie ma sensu, żebym się kladla dalej spać... Już co noc mi się śni ten poród, zaczęłam się panicznie tego wszystkiego bać :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie bój się, wszystko ci wynagrodzi kochane dzieciątko❤ bo dla niego to wszystko znosisz☺ trzymaj się
 
A my nocujemy już w domku☺ wczoraj nas wypuścili. Noc mam też prawie nieprzespaną bo adaś cały czas charczy na nosku. Mówią że to pozostałości wód płodowych bo teraz już dzieci nie odflegmiają. Wkraplałam mu sól fizjologiczną do każdej dziurki i odciągałam fridą. Trochę tego było:eek: mam też aspirator katarek ten do odkurzacza tylko zastanawiam się czy u takiego okruszka mogę go zastosować... jak myślicie... i czy wodę morską w spreju bo to jednak duże ciśnienie. W szpitalu dawali mu nasivin a jak chciałam kupić w aptece to babka powiedziała że on jest od 3 miesiąca i nie wzięłam.
 
A my nocujemy już w domku☺ wczoraj nas wypuścili. Noc mam też prawie nieprzespaną bo adaś cały czas charczy na nosku. Mówią że to pozostałości wód płodowych bo teraz już dzieci nie odflegmiają. Wkraplałam mu sól fizjologiczną do każdej dziurki i odciągałam fridą. Trochę tego było:eek: mam też aspirator katarek ten do odkurzacza tylko zastanawiam się czy u takiego okruszka mogę go zastosować... jak myślicie... i czy wodę morską w spreju bo to jednak duże ciśnienie. W szpitalu dawali mu nasivin a jak chciałam kupić w aptece to babka powiedziała że on jest od 3 miesiąca i nie wzięłam.
nasivin zdecydowanie nie bo ma substancje obkurczające i jeszcze bardziej możesz podrażnić nosek!! Ja polecam sól morską nowe Frida bo jest bez gazu. Ja używam na sobie i synu i mała też będzie używać.
 
Magda ja to bym tylko sol morska zakrapiala, nic wiecej, nawet nie odciagala tego Frida. Niech mu charczy, o ile mu to w niczym nie przeszkadza. On ma wszytsko w nosku malutkie, chrzastki, to sie dopiero co ksztaltuje. Mysle, ze nie ma co tego ruszac. Kangurownie na brzuchu u mamy lub Taty, i samo powinno sie oczyscic.

Ja odciagam tylko w chorobie,a i tez nie zawsze.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja bym podpiela pod katarek. Takie dziecko oddycha tylko przez nosek, więc to udreka dla niego. Mnie denerwuje jak mam coś w nosie, a co mówić takiego malucha. Woda morska, albo sól fizjo i porządnie odciągnąć skoro jest tego dużo. No i fajnie, że w domu jesteście:)
U mnie noc całkiem niezła. Dziś chyba czeka mnie prasowanie, bo trochę się nazbierało i nie chcem ale muszem:p

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry