reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Gamka to fajnie :)
ja niestety za bardzo nie mam wyboru, w sensie do poprzedniej nie mogę wrócić bo tutaj wizyta prywatna to jest taka na prywatne ubezpiecznie a nie ze płaci się z własnej kieszeni. Teoretycznie byłoby to możliwe ale koszty lekarza są tak wysokie ze nikt tego nie robi. Jedna wizyta bez usg i badań laboratoryjnych kosztuje 300 euro. A zdarzało mi się mieć wypisane koszty na 1500 euro z usg i badaniami krwi i moczu.
Największa zaleta obecnej lekarki jest to ze mogę chodzić z Zosia i np jak mam ktg albo badanie to jedna z pracownic jej pilnuje.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kasia.zosia a mój lekarz lubi zorientowane w temacie pacjentki;) Zawsze pierwsze pytanie po "dzień dobry" to "co słychać, jak się pani czuje?". Czuję się zaopiekowana i bezpieczna. Wiem, że niczego z moich wątpliwości nie zlekceważy - np tą tachykardię ostatnio, od razu tsh mi kazał robić. Ja jestem dość wymagająca, a dziś tak trudno znaleźć dobrego lekarza.

i to jest lekarz "z prawdziwego zdarzenia". mam takiego samego, wspaniały facet. wychodzi po mnie z gabinetu, pełna profeska, pełna kultura, co niepokoi, czy coś boli jak się miewam.
ale to prawda, coraz mniej takich lekarzy.
 
Agatucca a na kiedy masz termin?


4 luty to był pierwszy termin z OM, z usg to juz mi kilka terminów wyszło. Przyznam, ze pogubiłam się z tymi moimi terminami o nie wiem jaka data jest tą właściwą



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia.zosia w złotówkach takie koszty są duże a co dopiero w euro :szok:

Moja lekarka też ma dobre podejście. Zawsze zapyta jak się czuję, czy coś się dzieje. Ostatnio nawet usłyszałam o niej, że niedawno o mnie myślała i zastanawiała się jak tam moje ciśnienie ;) tylko nie wiem czy serio się tak pacjentkami przejmuje czy to tylko taka forma marketingu żeby polecać ją dalej :D tak czy siak widać, że jest zaangażowana w ciąże i nic nie olewa. I też czuję się zaopiekowana.

A przed ciążą chodziłam do lekarki na NFZ i tak naprawdę wahałam się nad tym czy zmieniać ją na czas ciąży na moją obecną czy nie. Jak później usłyszałam co zrobiła mojej znajomej to dziękowałam Bogu, że podjęłam taką decyzję. Zaniedbała wysokie ciśnienie, stwierdziła, że wymyśla i dziewczyna urodziła w 27 tc martwe dziecko, bo łożysko dostało zawału. I taki lekarz nie powinien mieć prawa wykonywania zawodu- który olewa pacjentki i wmawia im że wymyślają..
 
Ja mam podobnie :)

Ja też [emoji4]
Zawsze możemy zrobić drugie podium, tylko lutowe :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ciekawe, która pierwsza na luty się zalapie [emoji4]
Dokonalam niemozliwego :) pamalowalam paznokcie u nog :) ledwo zywa jestem...
Gratulacje to jest wyczyn [emoji3][emoji3][emoji3]



5djy3e3kpgua6zwe.png
 
reklama
Do góry