reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Witam i ja. Dziś nocka średnio minęła, już mnie tak nie wkurza brak wygodnej pozycji, jak latanie milion razy siku. Praktycznie nic w pęcherzu nie ma, a uczucie jakby miał zaraz pęknąć [emoji36] Głównie prze to latanie do WC nie wysypiam się.
Monsku ja od jakiegoś czasu śpię na w pół siedząco i o niebo lepiej. Nie mam co prawda fotela, ale śpię na dużej ilości poduszek.
Martwi mnie ta cisza u Rozmaryn


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja myślę, że Rozmaryn jest zmęczona tą sytuacją i dlatego się nie odzywa.

Może ubiła tą głupią położną :p

U mnie noc ok, ale pobudka wczesna o 7:30, bo z psem do weta do Wawy jedziemy, właśnie jesteśmy w trasie. Zaczynam delikatne skurcze odczuwać podczas łażenia dłuższego, kurde to chyba znaczy że to dziecko kiedyś jednak wyjdzie ;) Póki co to wydaje mi się odległa i abstrakcyjna opcja, chociaż od trzech dni mi się śni, że ktoś z forum rodzi :p

Co do FB i ogolnie publikacji w necie ja z racji zawodu (a i zainteresowań) mam sporą świadomość tego co i gdzie wrzucam, kto może to zobaczyć i jakie mogą być konsekwencje. A ludzka głupota w tej materii nie zna granic..
 
Witajcie, u mnie też nocka średnia.. budziłam się co chwila na siku lub brzuch mi bardzo twardniał i tez spać się nie dało.
Idę na śniadanie ;)
Miłego dnia!

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 
Ja wrzucam fotki na fb, nie zaprzeczam, że nie ale po tym co zobaczyłam od razu ustawiłam swój profil na prywatny, bo wcześniej jakoś nie przykładałam do tego uwagi. Wiem kogo mam w znajomych, nie przyjmuje wszystkich zaproszeń, bo czasem zaprasza mnie ktoś kto niby z rodziny, ma to samo nazwisko ale nigdy tej osoby na oczy nie widziałam. Głupota wysyłać takie zaproszenia.

Moje noce to ostatnio katorga. Jak nie kość ogonowa mnie boli, to ręce mi drętwieją.,. Eh chciałabym już urodzić i mieć spokój.

Ellie mnie dziwne sny ostatnio ciągle nękają. Dziś śniło mi się, że była straszna burza i byłam w domu z moim ojcem a on chodził po domu ubrany w duże niebieskie śpiochy.. coś mi się z mózgiem ostatnio niepokojącego dzieje :D
 
reklama
Asiami a na kiedy masz termin? [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Na 23 lutego, Ty zdaje się też chyba jakoś bardziej przy końcówce miesiąca? :)

Ellie mnie dziwne sny ostatnio ciągle nękają. Dziś śniło mi się, że była straszna burza i byłam w domu z moim ojcem a on chodził po domu ubrany w duże niebieskie śpiochy.. coś mi się z mózgiem ostatnio niepokojącego dzieje :D
Super_mysz ja od jakichś dwóch miesięcy też mam takie intensywne i nienormalne sny, że mogłabym książkę napisać normalnie ;)
 
Do góry