reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Jenny, chyba syndrom wicia gniazda mi się załączył. W sobotę kończę 36 tc, gin do tego momentu kazał nogi zaciskać. W poniedziałek/wtorek odbiorę GBS i właściwie już niech się dzieje, co chce.
Klaudia od poniedziałku śmiga na ferie w domu kultury przez 5 dni, mam nadzieję, że do końca wytrzymam, żeby problemów logistycznych nie było. Przez ten czas chcę n spokojnie poogarniać wszystkie tematy (jeszcze plan porodu muszę wydrukować koniecznie). Pojutrze chyba jeszcze się przejadę do pracy zawieźć L4.
 
reklama
Sojnabig - powodzenia, jak to czop to moze juz wkrotce bedzie Twoja kolej :)

My dzisiaj zaczynamy 38 tydzien ciazy :)
Ale nic nie czuje zeby porod sie zblizal.. najgorsze ze mialam tak bolesne miesiaczki przed ciaza ze nawet jak mnie cos boli to wydaje mi sie to slabe i nie wiem czy to skurcze czy maly czy moze duzy brzuch mi przeszkadza i boli :)

U nas nie zmienia sie opon zimowych, ale tez jak spadnie snieg to szkoly odwolane i nikt nie chodzi do pracy :) czasami mozna zobaczyc pick-upa jak jedzie ale 90% ludzi siedzi w domu... w tym roku bylo ok bo tylko 3 dni byly kiedy spadlo troche sniegu ale to ja nawet z domu nie wychodzilam... dziwne troche bo latwiej zmienic opony i jezdzic niz siedzirc w domu ale tak to w tym stanie jest...
Wstalam i zaczelam czytac wasze posty a tu tyle pysznosci wymienilyscie ze cukier mi spadl do 60 i glodna jestem jak wilk :) lece na sniadanko :)

Ellie ja miałam tak samo z miesiączkami, ze jak ni na ktg w grudniu pokazało skurcze porodowe i lekarka mi kazała szybko jechać na IP to nic nie czułam prócz standardowego bólu jak podczas okresu i teraz ske martwię ze znów przeocze ☹️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No dzieje się gratuluję Wam mamusie.
Ja już się nie nakręcam. Ciężko mi wiadomo... 12-kg na plusie,męża brak na dwie noce. Do tego Młoda ma zapalenie płuc. Siedzimy w domu... Pobierano jej krew masakra... Jakie jedze to robiły...
 
sojnabig nie ma to jak treściwy pokarm dla kobiety, która być może za niedługo będzie potrzebowała sił do porodu ;)
super_mysz17 właściwie, to jakich formalności trzeba dopełnić w związku z macierzyńskim? Bo ja się jeszcze nie orientowałam.

Ja gotuję obiad, a oprócz tego robię wielkie NIC.
 
Gamka u mnie to samo :) robie wielkie nic... mama jest i nam chłopaków ogarnia, m w pracy a ja tylko ksieazki czytam... powinnam pracować i skończyć Wszytsko ale mobilizacji mam zero


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No u nas w szpitalu to wychodzą z założenia, że jak to jest Twój pierwszy dzień na oddziale to dostajesz tylko zupę :/ poszłam do baru zjeść :p leżę znów pod ktg, mam mieć robione 3x dziennie...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No u nas w szpitalu to wychodzą z założenia, że jak to jest Twój pierwszy dzień na oddziale to dostajesz tylko zupę :/ poszłam do baru zjeść :p leżę znów pod ktg, mam mieć robione 3x dziennie...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Czyli jest nadzieja, że jutro dadzą Ci wiecej [emoji108][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki, właśnie sobie przypomniałam by maila wysłać do firmy z prośba o przesłanie dokumentów dot. macierzyńskiego do wypełnienia. Z tego co się ja orientuje, to jest dwa tygodnie od porodu na wypełnienie takich dokumentów.
Pytanie z innej beczki, co się teraz je przy karmieniu. Wiem, ze się juz odchodzi od takiej jałowej diety typu same gotowane mięso i warzywa bez soli


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi babka w HR powiedziała, że muszę złożyć wniosek o urlop macierzyński i jeszcze jeden ale już nie pamiętam ale chyba rodzicielski? No jakieś dwa wnioski do pobrania w biurze, do tego w szpitalu dostanę zaświadczenie o tym którego dnia urodziłam i z tym do biura do 3-4 doby po narodzinach. Najlepiej jakby jeszcze był PESEL ale to mówiła, że jak już będziemy go mieć. Później jak już dostaniemy akt urodzenia to tylko przyjść z aktem urodzenia i to tyle :)
 
reklama
Do góry