reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
To Sojna kciuki za Ciebie trzymamy :) teraz oby wszytsko szybko poszlo.

Rozmaryn? Co u Ciebie?

Monsku, szkoda ze szkola. Jaka jest alternatywa?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Moja alternatywa jest kasia.zosia :D a tak na powazniej - to dobra szkola internetowa, (jeszcze) za free. Kobita do mnie dzwonila i powiedziala, ze nie ma opcji, ze jak rocznikowo jest 6latek, zeby na jesieni dopiero zaczynal zerowke: dziwaki. Zaproponowala tylko, zebym doszla w rejestracji do rozmowy z pedagogiem i moze on zdecyduje, ze jednak nie pierwsza klasa. Mysle, ze jak uslyszy jego mieszanine fin-pol za zalecialosciami na zenski rodzaj, bez zadnej gramatyki to se za glowe zlapie :D

sojnabig - trzymaj sie!
 
Co do opon, to zawsze zmienione w terminie. Moj maz jest typowym finem- jak maja byc zmienione ostatniego pazdziernika to koniec i kropka i zmieniamy. W tym roku nawet wczesniej, bo juz bylo slisko i sniezno przed ostatecznym terminem.I powiem Wam, ze ie wyobrazam sobie jezdzic na letnich, wlasnie wrocilam i jest tak kurde slisko, ze mimo zimowek a slizga
 
Jagódka a może na deser gofry z bitą śmietaną owocami i czekolada; albo drożdżowe bułeczki i kakao lub gorąca czekolada ;) a danie obiadowe również spaghetti polecam

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
MoniaNOWA ja sama bardzo lubię takie frytki z kurczaczka :D
Martii22 powodzenia na wizycie i czekamy na informacje.
Elenna super, że mała już przy Tobie!
Sojnabig czekamy na aktualizację - jak tam, pojawiły się jakieś skurcze?
Kasiu_linka a co u Ciebie? Odezwij się :)

Mój zawsze zmienia opony i nie wyobrażam sobie, żeby tego nie robił. Chyba bym mu kluczyki od samochodu schowała...
 
Do góry