reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Rzeczywiście z tymi oponami to niefajnie. Moja siostra też była taka cwana "a po co mi zimówki, jeżdżę tylko po mieście" póki jej dziecko na ulice nie wyskoczyło, nacisnęła hamulec a samochód pojechał do przodu i w ostatniej chwili dziecko uciekło. Od tamtej pory zmienia na zimówki już w październiku.

Ooo a ja mam wizytę za tydzień to może też się coś ruszy :D

Sojna powodzenia! Mam nadzieję, że to już :)

Rozmaryn i jak tam sytuacja?

Densik może udzieli ci się atmosfera porodów na forum i też już coś będzie z tych skurczy :)

Klauduska ja też dzisiaj chyba zrobię bułeczki z budyniem.

Dziewczyny macie jakiś przepis na krem budyniowy? Nie chciałabym brać pierwszego lepszego z internetu.

Moja noc to dziś masakra. Chociaż pospałam do 10 to od 3 do 5:30 tylko drzemałam, bo tak mnie kość ogonowa naparzała.. masakra. Coraz gorsze te nocne bóle mam :(
 
reklama
Ja na szczescie juz zadnej wizyty nie mam ;) bo ja nie chce zeby sie ruszylo.
Dziewczyny sa polskie aplikacje zwiazane z ciaza i porodem, gdzie mozna np. skurcze liczyc itd...? Wyprawke kompletowac?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :)
.jagódka to super, bo dobrze mi tu z Wami!
Rozmaryn trzymaj się ciepło i informuj na bieżąco.
Kasia.zosia w moim szpitalu też ktg jest połączone z komputerem u położnych
Sojnabig trzymamy kciuki i czekamy na informacje!
Elenna a mówią chociaż, kiedy będziesz mogła mieć małą przy sobie?
Monsku ale przecież w Polsce też 6 latki chodzą do zerówki, a do szkoły 7 latki - chyba, że rodzic zadecyduje inaczej :)
Iza181 trzymam kciuki :)
Densik to może i u Ciebie się rozkręci - trzymam kciuki! :)
Barnek są takie aplikacje. Ja mam taką ciążową na telefonie, tam nie można skurczy liczyć, ale o takich też słyszałam :)

Ale historie opowiadacie o tych porodówkach, nie sądziłam, że takie rzeczy mogą się dziać w XXI wieku :/ dla mnie nocka udana, dospałam do 9:30 :) ja już mam torbę spakowaną, ale jeszcze mam dużo czasu do terminu i mam nadzieję, że młoda nie będzie się jakoś bardzo śpieszyć, choć już bym ją chciała mieć przy sobie :)
 
Sojnabig i Densik - powodzenia!!!

Jagódka - oprócz powyższych pomysłów, ja czasami robię dla gości z dziećmi tzw. frytki tzn. pierś z kurczaka kroję w paseczki, przyprawiam i obtaczam m.in. w jajku i w pokruszonych płatkach kukurydzianych, smażę - są chrupiące, można jeść na ciepło i na zimno ... dzieciaczki uwielbiają, bo zawsze można podejść i coś wszamać ;)
 
reklama
sojnabig i densik trzymamy kciuki :)

Mnie też wkurza takie podejście do zmiany opon-zreszta to jest obowiązkowe.
Mój mąż akurat nie ma z tym problemu całe szczęście wiec zawsze są zmienione na zimówki :)

Ja też nie wiem do końca czego mam się spodziewać jeśli chodzi o skurcze i jak już coś mnie boli to się zaczynam stresować...

Ależ się porobiło na tym naszym forum :D w końcu wyjdzie na to ,że my styczniówki a nie lutówki ;)

Jagódka a może spagetti bolognese, zauważyłam ,że dzieci bardzo lubią :)
 
Do góry