reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Śpicie dziewczyny? Mnie niestety zgaga tak meczy ze az spać nie moge. Wogole jakos pracy swojej zakończyć mi sie nie chce, bo Mam problem z mobilizowanie sie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Barnek, w tym przypadku to dobrze, że mąż nie chce zmiany :) ja jeszcze nie śpię, ale zaraz się będę kłaść. Coś dzisiaj cały czas głodna jestem, więc jeszcze zastanawiam się nad jakimś jedzeniem.
.jagódka, dzięki za info :) rozejrzę się u siebie za tymi bella happy :)
 
A mi ostatnio lekarka przepisała Polprazol. Niby od 32 tc można brać. Wzięłam jedną tabletkę jakieś 3 dni temu i od tamtej pory ani razu nie miałam zgagi, gdzie wcześniej męczyła mnie codziennie, w dzień i w nocy więc jem wszystko z uczuciem wielkiej ulgi :)
 
Ja fotelik dla Ali mam przodem do kierunku jazdy. Chciałam ten tyłem, ale koszt masakra, a w sumie mieszkamy w mieście, wszystko pod nosem to rzadko jeździmy. Najdłuższa podróż Ali to ok 4o km na wieś do dziadków :p

Ja jestem takiego zdania jak Jagódka odnośnie zwierząt. Tak, ale niech zna swoje miejsce w stadzie. Nie lubię jak mi pies na łóżku leży. Jak mieszkaliśmy u teściów to mi psa przyzwyczaili do spania w łóżku. Po przeprowadzce okazało się, że jak została sama w domu to zrobiła kuwetę z naszego sypialnianego łózka. W noc potem zaspakudzila kanapę tak,że musiałam ją rozkładać na części żeby umyć. Teraz pies noc spędza w kojcu, bo inaczej się nie da.
Do do lizania się tu i ówdzie to jestem pewna, że mój pies zdrowy, ale jak miała manie jedzenia co popadnie to pilnowałam żeby nie lizała Alicji po rękach.

Ja nie śpię. Coś dziwnie się czuje.... chyba się czymś zatrułam, no pół dnia mnie brzuch bolał. Potem zeżarłam schabowego i taaaaka zgaga. Wzięłam Rennie i przeszło, a teraz młoda mi się układa po brzuchu.
 
Sojnabig zrobiła mi ochotę na mleko. Ostatnio nie miałam miejsca w kuchni, więc wyniosłam kilka kartonów na balkon - przed chwilą przyniosłam sobie jeden i niestety, ale teraz ewentualnie mogę zjeść lody mleczne :p
 
A to sa foteliki tylko do ustawiania przodem lub tylko do ustawiania tylem? Sorki ze tak pytam ale myslalam ze wszystkie takie same i to sie ustawia w zaleznosci od wieku...
ja zaczelam czytac o porodzie i maly sie obudzil :) nie wiem czy on mnie rozumie ale w konkretnych sytuacjach czesto daje znac ...
Tez mi sie zachcialo mleka jak przeczytalam na forum :) tylko ze u mnie szklanka mleka to mniej jedzenia a ze jestem lakoma to nie wiem co wybrac :)
 


Dziewczyny, czy pocicie się jakoś bardziej niż zwykle? Od kilku dni w nocy strasznie się pocę w okolicach biustu :/ śpię już bez góry od piżamy, a mimo to budzę się cała mokra :/

Tak, co kilka nocy w okolicy biustu jestem mokra, jedna noc nawet w pachwinach, już myślałam, że mi wody odchodzą


Ja oprócz tego, że pakuję siebie i małego to jeszcze zostawiam wszystkie zapasowe rzeczy w jednej szafce, żeby nie tłumaczyć gdzie co jest, zawsze będzie łatwiej mu przekopać jedną szafkę niż biegać po piętrach.

Robię dokładnie tak samo [emoji23]
Nawet jak go po zakupy wysyłam, piszę SMS [emoji16]

La nina u mnie w rodzinie nigdy nie było psa w domu, zawsze na podwórku i tez chyba bym nie mogła się przyzwyczaić do takiego w domu.
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tak samo, kocham zwierzęta, mamy w domu królika że Schroniska, rybki, chomika, ale od kiedy pies na mnie naskoczyl, nie wyobrażam sobie by był przy dzieciach w domu. A dwa, że młodszy ma alergie na naskórek kota i psa


no mój sześciolatek chodzi w 116, ale u nas to rodzinne, że mali jesteśmy do okresu dojrzewania :D

Mój 4,5 latek właśnie zaczyna chodzi w 116 [emoji4]
A my zaczynamy 37 tydzień, jeszcze kilka dni i ciąża donoszona, można rodzić [emoji4]
Klauduska, co się stało?

5djy3e3kpgua6zwe.png


 
reklama
Witam sie porannie :-) dzisiejsza noc jak z bajki, bez wstawania na siku, bez zgagi, bez budzenia sie. Dawno tak nie spalam.

Klauduska odezwij sie co sie dzieje.

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry