reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
znajoma dermatolog mi mówiła jakiś czas temu, że według najnowszych badań posiadanie psa wpływa na jakość uczuleń u dziecka (i to wcale nie znaczy, że ich mieć nie będzie - tylko organizm lepiej sobie z nimi radzi) ;)

Ja nie mam tez nic przeciwko psom i dzieciom które się z nimi bawią, tylko po prostu wole jak to jest na zewnątrz nie w domu. Na pewno mieszkajac na wsi w domu z ogródkiem można sobie na to pozwolić, gorzej w mieszkaniu w mieście. Chciałabym teraz mieć psa, Jasiek tez, tylko ze jeszcze do wszystkich obowiązków w domu z dziećmi doszłoby mi wyprowadzanie psa. Tym bardziej ze niedługo będę chodzić na spacery z dwójka dzieci jednocześnie wiec z psem mógłby być problem. A szkoda :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie mam tez nic przeciwko psom i dzieciom które się z nimi bawią, tylko po prostu wole jak to jest na zewnątrz nie w domu. Na pewno mieszkajac na wsi w domu z ogródkiem można sobie na to pozwolić, gorzej w mieszkaniu w mieście. Chciałabym teraz mieć psa, Jasiek tez, tylko ze jeszcze do wszystkich obowiązków w domu z dziećmi doszłoby mi wyprowadzanie psa. Tym bardziej ze niedługo będę chodzić na spacery z dwójka dzieci jednocześnie wiec z psem mógłby być problem. A szkoda
tak jak napisałam wcześniej, każdy robi, jak jemu pasuje i o ile nikt mi się nie wtrąca w moje sprawy to nikomu nie mówię, jak ma żyć :D i rozumiem osoby, które nie chcą mieć zwierząt w domu :) sama zarzekam się, że jak mojego tałataństwa zabraknie na tym świecie to będzie już z nami tylko kot (ale znając moje szczęście to będę miała kota i zaś znajdę jakąś drugą przybłędę i zostanie z nami, jak mój drugi kot o_O)
 
reklama
Do góry