reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

my z wiekiem wyrastamy z małości :D ja mam 170, małżon ponad 180, a jego brat ma prawie dwa metry, mój brat (też zawsze najmniejszy w klasie) a teraz ponad 180 ;)
P.S. uwielbiam ten suwaczek raz pokazuje, że jestem 34+6tc, a raz 35tc :dry:
 
reklama
Rodosek faktycznie. To mój Adaś szczypiorek ma 2,5 i nosi 92/98;)
Klauduśka weź no-spę i się uspokój.

Jagódka syn mojej przyjaciółki jest młodszy od Jaśka o miesiąc czyli w tym roku w październiku będzie miała 6 lat a dopiero niedawno, może z pół roku temu przestał nosić 98, Twój to przy nim gigant :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
.jagódka, a polecasz jakieś konkretnej firmy, czy to już obojętne? :)
kasia.zosia, w Szwecji podobno do któregoś tam roku życia (4 czy 5) jest obowiązek przewożenia dzieci tyłem.
My myślimy nad zakupem tego: Link do: NOWOŚĆ! iZi MODULAR
Z tym, że koszt to ok. 2000 zł :/ ale w tym są dwa foteliki, ten drugi jest do 105 cm, czyli myślę do ok. 4 roku życia. Chociaż jak teraz piszecie o rozmiarach ubrań swoich dzieci, to widzę, że jest dość spora rozpiętość ;)
Klauduska, co się stało?
 
Gamka obowiązku nie ma ale jest rekomendowane do 4 roku życia tyłem do kierunku jazdy, a do 12 roku życia w foteliku lub z poduszka i to z tylu. Nasz 3 latek jeździ tyłem ale starsznie narzeka bo chce z bratem przodem jechać. Juz z m rozmawialm ale on słyszeć o zmianie nie chce.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gamka obowiązku nie ma ale jest rekomendowane do 4 roku życia tyłem do kierunku jazdy, a do 12 roku życia w foteliku lub z poduszka i to z tylu. Nasz 3 latek jeździ tyłem ale starsznie narzeka bo chce z bratem przodem jechać. Juz z m rozmawialm ale on słyszeć o zmianie nie chce.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Nie dziwie się w sumie twojemu mężowi. Podobno ryzyko śmierci lub poważnego urazu w takim foteliku spada praktycznie do zera


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gamka odradzam Bella panda- bardzo cienkie rwa się pod dzieckiem. Bella happy są spoko- takie fioletowo- białe opakowanie z rybkami. Sporo dziewczyn używa też podkładów Seni i sobie chwalą - tylko trzeba sprawdzić rozmiar bo są różne.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry