reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Ja zauwazylam, ze jak jedna noc jest tragiczna, potem dzien jak zombie, to nast. noc juz lepsza. Napewno wiecej pospalam, nogi mniej bolaly i tylko 3 x na siku, ale zaczelan tak od 18-19 ograniczac picie, niby mniej sikania ale suszy ogromnie :/
 
reklama
A ja wlasnie nie zauważyłam zebym sie bardziej pocila. Za to ciagle mi goraco i duszno i wietrze, co przeszkadza innym domownikom. Najlepiej sie czuje na dworze ostatnio :-)

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry dziewczyny, jak Wam nocka minęła? Ja dzis spałam ok ale moje dzieci starsze cos spać nie mogły. Starszak przychodził i skarżył ze koszmary mu sie śnią:( mąż do niego chodził, w końcu u nas wylądował i zasnął, mały przyszedł rano i juz wstaliśmy.

Tez sie pocę okrutnie, i ciagle mi sie pic chce. Ale im więcej pije to tym częściej toaletę odwiedzam. Mleko wieczorem na zgage tez pije.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na zgagę pije gaviscon i tylko on mi pomaga jako tako, w poniedziałek mam wizytę i mam zamiar pogadać z ginem czymś mocniejszym bo nie daje rady już.
U mnie nocka średnio, bardzo spięty brzuch miałam:( sikaniem się nie przejmuje, bo to już z automatu.
Klauduska odezwij się bo się martwimy, że urodziłaś!

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super_mysz O mój mąż ma też wszystko wytlumaczone gdzie jest, ja tłumaczyłam on oglądał tv;) stanęło na tym ze ubrania dla malej do wypisu i kombinezon włożyłam do reklamówki z ubraniami z poleceniem- ze tą reklamowke ma wziąść i nie zapomnieć.

Klaudusia Ja od wczoraj wieczora skurcze co pół godziny,potem nawet i co 2min..Z brzucha, z krzyża. Ani kąpiel ani no spa nie pomogla...no myślałam ze zwariuje cala noc. Leżę z nogami do gory dziś cały dzień.
 
Wyobraźcie sobie, że mój mąż właśnie wrócił z pracy i oświadczył mi, że zgubił obrączkę :( a w poniedziałek dopiero pierwsza rocznica... Niby przedmiot ale mega mi przykro


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sojnabig Przykra sytuacja. Niech myśli gdzie mógł zgubić, można ogłoszenia rozwiesic. I nas w mieście nie raz wisiało - zgubiono obrączkę. Modlitwy do św.Antoniego też wskazane -no musi się znajsc.
Ja mojego postraszylam ze jak zgubi to rozwód sasasa i się przejął tak ze do pracy w niej nie chodzi bo pracuje fizycznie. Wkłada tylko jak wychodzimy z domu razem. Efektem czego jego wygląda jak nowka, a moja po 8latach jakby nie wiem co przeszła. Kciuki za znalezienie [emoji110][emoji110][emoji110]
 
reklama
Sojna wiesz co ja tez jakos rok czy dwa lata po ślubie zgubiłam. Czasem sie niestety zdarza. Ten typ tak ma. Dostałam pozniej od meza nowa. Ja do obrączki wagi nie przywiązuje. Jest czy jej nie ma...nie ma znaczenia, ważne jest jak sie miedzy wami uklada.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry