reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
No to ja rozmrazalam wczoraj zamrazarke, an szczescie pmieszczenie gdzie stoi styka sie z pokojem tzw kominkowym, wiec rozmrazanie poszlo blyskawicznie, wymylamm, przepatrzylam co wyrzucic, posegregowalam do szuflad i juz. Fakt, ze moja zwinnosc nie ta sama, ale jakos dalam rade, tyle ze maz mi szuflady wyciagal i nosil na zew i z powrotem.

Ja tam nie mam pospiechu, zeby wczesniej urodzic. W sumei mam jeden projekt niedopiety i ta kilka tyg w sam raz dopisze, poprawie, wysle i bedzie git. Tule, ze jakby nagle cos sie podzialo t jakos spokojniejsza jestem , ze dzidzi jest juz duze.
 
U mnie na stronie juz sie pojawily wyniki testu ale jak sie loguje to jest puste ... wiec i tak musze czekac do piatku.... udalo mi sie pozniej troche pospac ale obudzil mnie zapach paczkow :) niestety przez cukrzyce moge tylko powachac...
Pisalam wczesniej ze u nas ladna pogoda i nawet cieplo a tu teraz zaczal padsc snieg i ma byc -7 C wiec dzisiaj zostaje w domu i zaczne cos ustawiac w pokoju.. maz pomalowal nasza sypialnie ale cala podloge zachlapal farba i od tygodnia nie chhce mu sie zdrapac wiec chyba ja sie za to wezme....
 
Ja mam taką ogromną puchową kurtkę, czerwoną (mąż woła za mną w sklepie "pomidorku pomidorku:D"), kupiłam ją na bazarku za 80 złotych, także te oversize są najlepsze. Jeszcze mam w niej trochę miejsca, jednak bazarki są niezawodne, może coś tam upolujesz .jagódka?:)
super.mysz, nic sobie nie wkręcaj, ale czuwaj, zapamiętuj kiedy najwięcej ruchów, na pewno znasz rytm swojego dziecka. Podejrzewam, że lekarka chce być spokojna.

A ja nigdy nie miałam regularnych okresów, popierdzieliło mi się po tabletka antykoncepcyjnych, zaczęłam mieć długie cykle 35-40 i ciekawa jestem kiedy ja urodzę, bo chyba w moim przypadku nie ma co liczyć na poród podstawie OM. Oby Mała wyskoczyła przed "nalotem" mamy i teściowej 26 lutego ;-)
(termin na 11.01)
 
Ja pierwszego urodziłam dokładnie w terminie, a drugiego dwa tyg przed, teraz liczę na 38 tydz, no najwcześniej skończony 37 [emoji4]
Ale jestem zła, przez tą cholerna przeprowadzkę zgubiłam gdzies to kółko od stelażu od baldachimu do łóżeczka [emoji34][emoji34][emoji34] co prawda nie zamierzalam go teraz montować, ale wszystko sobie poszykowalam a tego nie ma [emoji53]

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
Turluturlu, nie będę kupować kurtki na miesiąc:/ Bez sensu kompletnie, co ja potem zrobię z dwa rozmiary za dużą kurtką? Dzwoniłam do druhny, jutro mój mąż do niej podjedzie i mu da swój płaszczyk, założę 5 warstw pod spód i jakoś damy radę. I tak ostatnio nie wychodzę codziennie z domu, tylko jak juź jest konieczność
 
Ja juz od dawna w swoich się nie dopinałam i kupiłam 2rozm większa z przeceny (też niezbyt gruba) ale ubieram się na cebulkę :) mam nadzieje ,że starczy do porodu bo też nie zamierzam kupować znowu:)
 
Ja mam jedna za duża kurtkę w która juz sie nie dopinan na suwak ale guziki ma 4 i na nie sie dopne tak na styk. Daje szal i ciepły sweter. Teraz juz na końcówkę nie kupuje. Jakos to bedzie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry