reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Ja urodziłam dwa dni przed terminem a i tak co chwilę słyszałam te wkurzające pytania typu co jeszcze nie urodziłaś, kiedy w końcu zamierzasz itp...a teraz nikt dokładnego terminu nie zna, więc liczę, że i tych pytań nie będzie
Ale szalejecie w kuchni, naleśniki, ciasta, drożdżówki a ja nie mam siły nawet zwykłego obiadu zrobić, bo co tylko chwilę postoję to zaraz brzuch mnie boli, skurcze łapią...
 
reklama
A my już od jakiegoś czasu szukamy fajnej szafy do pokoju dzieci, coś mąż wczoraj wypatrzyl, może się uda w końcu, bo Jaska pokój ciągle jakiś taki niedokonczony

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Wam ;)
Rzeczywiście te dni na koncowce sa najgorsze i to czesto przez innych ludzi. Pamietam jak weszlam u babci na wsi do sklepu miesiac przed a sklepowa sie mnie pyta: a to pani jeszcze nie urodzila? I tak przez caly okragly miesiac dzien w dzien. I pytania mamy: ale to nic a nic nie czujesz? Pozniej w szpitalu pisaly mi sie regularne skurcze i to podobno silne a ja naprawde nic nie czulam. Moj "maly" (4.5 kg) byl tak wysoko ze jeszcze chyba z miesiac chcial tam siedziec. Na szczescie nikt mnie nie zmuszal do sn, teraz nawet nie podejmuje proby i cierpliwie czekam do terminu cc :) mam jeszcze sporo do zrobienia, chociazby kolejna przeprowadzka. Wlasnie skonczylam buszowanie w Ikea i jade dalej sprzatac. Milego dnia dziewuchy :)
Omg mnie już szlag trafia, moja mama non stop "i co i co i co"... Ile można. Sama urodziła trójkę dzieci, więc chyba wie jak to się toczy :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wy juz lada moment mozecie rodzic a ja jeszcze 48 dni do terminu.. Jutro zaczynam 34 tydzien, yh. Tak bardzo Wam zazdroszcze i mam nadzieje, ze urodze juz w 37, max 38 tygodniu ;l

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wy juz lada moment mozecie rodzic a ja jeszcze 48 dni do terminu.. Jutro zaczynam 34 tydzien, yh. Tak bardzo Wam zazdroszcze i mam nadzieje, ze urodze juz w 37, max 38 tygodniu ;l

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Klauduska chyba przegapilas link dlaczego lepiej urodzić później niż wczesniej. Ja bym tam nie chciała rodzic w 37/38 tc
Link do: Pośpiech wysoce niewskazany! O tym, że dwa tygodnie mogą czynić różnicę.
Jak jest wszystko ok to po co się spieszyc. Dwa tygodnie da się spokojnie wytrzymać, to znowu nie jest tak dlugo. Ja wytrzymałam do 42 tygodnia dwa razy.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wy juz lada moment mozecie rodzic a ja jeszcze 48 dni do terminu.. Jutro zaczynam 34 tydzien, yh. Tak bardzo Wam zazdroszcze i mam nadzieje, ze urodze juz w 37, max 38 tygodniu ;l

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja Cię nie chce martwić, ale pierwsze dziecko rzadko rodzi się w terminie. Częściej po. Jesteś tydzień za mną bo u mnie jutro 35 tc startuje.
 
Hej dziewczyny , ja tak wpadam wypadam trochę podczytam, zobaczę co tam u was i lecę dalej, tez juz mam okres marudzenia jak wy i juz się martwię o poród hah, ale staram się mieć dobre nastawienie ze musze to przejść i ze dam rade bo co mam zrobić [emoji23],

Ale.ten tort bezowy to bym wzięła na dwa gryzy tak pysznie wygląda [emoji23] :D - chętnie przytule przepis - ja jakiś czas temu jak robiłam beze to mi nie wyszła a miałam taką fajna wizję heheh

Turluturlu- to jak ci się ciężko oddycha i brzuch wysoko to jeszcze troszkę podchodzisz w ciąży narzekajac hih, jak trochę bedxie się łatwiej oddychać to już znaczy ze leci w dół :) ,
ja mam pępek równo ze skórą , a linie chyba dopiero teraz dostaje w 36 tyg dziwne :)

Jagódka - gratuluję spełnienia szyciowych wyzwań na czas :) !

Ja to już się miziam ze sobą bo czasem taki dzień ze pojedyncze skurcze i kłucia mam hah,

Dużo tłumacze małemu ze będziemy mieli dzidzie w domku niedlugo i ze mama.pojdzie do pana doktora i dzidzia się urodzi i on nas odbierze juz razem, i że bedxiemy się opiekować czasem.mysle.czy naprawdę wie co go czeka :) , a wy tłumaczycie dalej swoim dzieciaczkom tym mniejszym :) ?

Wózek ja kupiłam używany i candy apple i tez jestem.zadowolona z niego dla wysokich rodziców super, zawieszenie miłe zaskoczenie dla mnie, wzięłam go ze starszym na spacer zanim się dzidzia urodzi i miłe. Zaskoczenie :).

Życzę wam dziewczyny lekkich i szybkich porodów ;)
Pozdrawiam



Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

Miciur-ka ja też tłumacze Majce, nie wiem na ile poltoraroczniak zrozumie. Jak na razie tuli sie do brzucha, całuje, czasami bawi sie z bratem, ona lekko naciska i wola "dzidzia" wtedy mały wypina czy to rękę, czy nogę. Jak widzi maleńkie ubranka to też mówi że dla dzidzi. Na pewno bedzie zazdrosna.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miciur-ka ja też tłumacze Majce, nie wiem na ile poltoraroczniak zrozumie. Jak na razie tuli sie do brzucha, całuje, czasami bawi sie z bratem, ona lekko naciska i wola "dzidzia" wtedy mały wypina czy to rękę, czy nogę. Jak widzi maleńkie ubranka to też mówi że dla dzidzi. Na pewno bedzie zazdrosna.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Moja Zosia sie w ogole brzuchem nie interesuje i tez czuje ze bedzie troche zazdrosna, zwlaszcza o cycusia...
 
reklama
Moja Zosia sie w ogole brzuchem nie interesuje i tez czuje ze bedzie troche zazdrosna, zwlaszcza o cycusia...

Moja już teraz tłucze starszą siostrę. Wystarczy że Saskia się przytuli z Majka leci krzycząc "a sio" i zaczyna bić, ciagnąć za włosy. Czasami wymyśla że chce pić albo jeść z nadzieją że odwróci moją uwagę. Tłumaczymy jak na razie. Mam nadzieje że w końcu zrozumie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry