reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Klauduska u mnie podobnie jak u Jagódki jest taki jakby stożek.

Turluturlu ja podziwiam za kino. Bym musiała chyba miejsce w pierwszym rzędzie zająć, bo a to siku a to nogi rozprostwac a to milion razy pozycję zmienić.
 
Ją pępek mam na wierzchu od jakiegoś 17-18 tygodnia. Jakoś mi tak wyskoczył przed pierwszym pobytem w szpitalu pod koniec sierpnia. Co do kreski to ja widzę ją nawet bez ciąży od pępka w dół a teraz mam od samych piersi do spojenia i jeszcze tak jakby pępek otaczał i jest praktycznie od samego początku ale co oznacza ta linia to nie wiem
 
Mam jeszcze taki dziwny pępek.. nie wiem jak to określić. Od góry wypukły od dołu wklęsły. Ale im mam większy brzuch tym ten pępek jest bardziej wypukły i chyba w końcu całkiem mi go wywali na wierzch. I jak się kładę i napinam mięśnie brzucha to właśnie całkiem wychodzi i śmiesznie to wygląda

Mam identycznie :D dosłownie :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez mam kreske, ale oprocz tego takie wlosy mi wyrosly ze az wstyd brzuch pokazywac :)
Monsku - na to wyglada :) ale mysle ze ze z naszych lutowek kilka styczniowek sie zrobi....
 
reklama
Do góry