reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Ellie - ja przed pierwszym porodem to tez wogole jakos o tym nie myslalam, moze dlatego ze nie wiedzialam co mnie czeka. Teraz tez jakos jestem spokojna, bo nie ma innego wyjscia niz urodzic :)
 
reklama
Hej dziewczyny, my znowu wstalismy dopiero, dobrze nam jak nie trzeba do przedszkola wstawać :) na śniadanie musiałam schować sobie dwie bułki bo mąż żarl wczoraj jakby w życiu nie widział :D
Wy tu tak o przejściu na styczniowki a ja mam silne przeczucie ze jak nie będzie cc to urodze z tydzień po terminie hehe kto wie, jeszcze ostatnia będę :D
Przeszedł mi już w ogóle strach, już się nie niecierpliwie, nie denerwuje, teraz jest mi wyjątkowo dobrze. Będę się niecierpliwic od terminu :D

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
IMG_0232.JPG Monsku ile dni po terminie urodzilas? Patrzylam na styczniowki to wiekszosc urodzila przed i tak juz sobie mysle ze moze za 2 tyg...
z nudow przegladam zdjecia brzucha i ze zdjec wydaje mi sie ze moj sie podniosl a nie opadl :) po lewej z 11 grudnia a po prawej z tego tygodnia
 

Załączniki

  • IMG_0232.JPG
    IMG_0232.JPG
    508,8 KB · Wyświetleń: 82
Monoksu dlatego ja chcę przed terminem urodzić żeby tego gadania nie było. Tak naprawdę w środę zaczynam 38 tydzień i nie pogniewałabym się jakbym urodziła. Skurcze mam cały czas nawet w nocy ale mało regularne więc jeszcze trochę.
 
Ostatnia edycja:
Ellie ja urodziłam 11 dni po terminie i 9 dni po terminie.
Rozmaryn to jest szansa bo u mnie to cicho zupelnie. A propos tego co pisałaś ostatnio u mnie przy pierwszym porodzie też tak było ze szyjka skoczyła z 3 do 10 cm praktycznie w 3 skurcze.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia.zosia to pewnie teraz tez nastawiasz sie na porod w terminie albo po? Dla mnie to chybs by byly najdluzsze dni :)
Rozmaryn- to juz u Ciebie naprawde niedlugo termin :) my zaczynamy w srode 37 tc
 
2 tyg po terminie lekarz zrobil mi masaz szyjki i wtedy sie zaczelo. Wiec codziennie np moja mama wysylala mi sms czy juz urodzilam, normalnie nerwy mnie szarpaly. Wszystki sposoby wyczytalam i wiekszosc zastosowalam, zeby sie zaczelo i nic..
 
reklama
Hej Wam ;)
Rzeczywiście te dni na koncowce sa najgorsze i to czesto przez innych ludzi. Pamietam jak weszlam u babci na wsi do sklepu miesiac przed a sklepowa sie mnie pyta: a to pani jeszcze nie urodzila? I tak przez caly okragly miesiac dzien w dzien. I pytania mamy: ale to nic a nic nie czujesz? Pozniej w szpitalu pisaly mi sie regularne skurcze i to podobno silne a ja naprawde nic nie czulam. Moj "maly" (4.5 kg) byl tak wysoko ze jeszcze chyba z miesiac chcial tam siedziec. Na szczescie nikt mnie nie zmuszal do sn, teraz nawet nie podejmuje proby i cierpliwie czekam do terminu cc :) mam jeszcze sporo do zrobienia, chociazby kolejna przeprowadzka. Wlasnie skonczylam buszowanie w Ikea i jade dalej sprzatac. Milego dnia dziewuchy :)
 
Do góry