reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Wczoraj caly dzien przelezalam jak kazala lekarka i plamienie ustapilo.. Kilka razy mialam mdlosci jak na pocxatku ciazy ale teraz juz jest ok :)
Rozmaryn - u mnie 3:43 w nocy :) ale standardowo nie moge spac...
Jedyny plus roznicy czasu to taki ze nie jestem sama o tej porze :)
 
u nas tylko 2 razy spadl snieg i juz za kilka godzin nie bylo... A temperatura glownie na plusie, chyba w srode bedzie +12 tylko przy moim kalectwie to calkiem dobrze, juz przed ciaza mialam talent do potykania sie , przewracania itp :)
 
Hej dziewczyny , ja tak wpadam wypadam trochę podczytam, zobaczę co tam u was i lecę dalej, tez juz mam okres marudzenia jak wy i juz się martwię o poród hah, ale staram się mieć dobre nastawienie ze musze to przejść i ze dam rade bo co mam zrobić [emoji23],

Ale.ten tort bezowy to bym wzięła na dwa gryzy tak pysznie wygląda [emoji23] :D - chętnie przytule przepis - ja jakiś czas temu jak robiłam beze to mi nie wyszła a miałam taką fajna wizję heheh

Turluturlu- to jak ci się ciężko oddycha i brzuch wysoko to jeszcze troszkę podchodzisz w ciąży narzekajac hih, jak trochę bedxie się łatwiej oddychać to już znaczy ze leci w dół :) ,
ja mam pępek równo ze skórą , a linie chyba dopiero teraz dostaje w 36 tyg dziwne :)

Jagódka - gratuluję spełnienia szyciowych wyzwań na czas :) !

Ja to już się miziam ze sobą bo czasem taki dzień ze pojedyncze skurcze i kłucia mam hah,

Dużo tłumacze małemu ze będziemy mieli dzidzie w domku niedlugo i ze mama.pojdzie do pana doktora i dzidzia się urodzi i on nas odbierze juz razem, i że bedxiemy się opiekować czasem.mysle.czy naprawdę wie co go czeka :) , a wy tłumaczycie dalej swoim dzieciaczkom tym mniejszym :) ?

Wózek ja kupiłam używany i candy apple i tez jestem.zadowolona z niego dla wysokich rodziców super, zawieszenie miłe zaskoczenie dla mnie, wzięłam go ze starszym na spacer zanim się dzidzia urodzi i miłe. Zaskoczenie :).

Życzę wam dziewczyny lekkich i szybkich porodów ;)
Pozdrawiam



Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
W sumie teraz jak ciaza jest juz 35+5 to troche lzej mi myslec, ze jakby co, to jzu donoszona. Brzuh juz troche opadl od 1-2 tyg wiec lzej sie oddycha, nawet jakby spanie lepiej, ale licze na to, ze do konca stycznia dochodze jeszcze w 2packu,
TEraz jak mlody sie rusza to boli niemilosiernie, zwlaszcza jak nogi sobei zaczyna prostowac. Wczoraj szukalam koszuli do spania, zeby z przodu mozna bylo rozpiac czy cos i w zwyklym sklepie nic nie byo, a na drugi nie starczylo sil i jak zwykle pecherz wygral :)
 
Chyba wszystkie juz doczekalismy momentu kiedy mozemy odetchnac z ulga :) wiem ze dla malenstwa lepiej zeby jeszcze sobie posiedzial w brzuszku ale strasznie nie moge sie doczekac... Zastanawiam sie kiedy zacznie sie strach przed porodem :) narazie moje mysli sa skupione wszystkim dookola... Przed ciaza na sama mysl o porodzie mialam gesia skorke a teraz nic :)
Na 99% udalo mi sie zapisac na bezplatna sesje noworodkowa tzn czekam na przeslanie umowy i przegladalam ze w polsce tez organizuja darmowe sesje dla kobiet w ciazy czy dzieci...
 
A w ogole moj maz spi jak zabity ale jak siegnelam po cos do jedzenia to od razu sie obudzil :) czlowiek nawet w spokoju nie moze sobie orzeszkow zjesc ....
 
reklama
Jeszcze wszytskie w dwupaku... ja mysle ze moge byc styczniowka, z ta moja kiepska szyjka to nigdy nic nie wiadomo.... byle do 20 stycznia a pozniej juz sie niech dzieje co chce. Snieg u nas tez cudnie pada, dzieciarnia babcie ma, cieszy sie starsznie. Ja odpoczywam. Musze jeszcze troche popracowac i pozakanczac to co mam rozgrzebane. Ale to pollezac polsiedzac ogarna jak sie zbiore. Codziennie po trochu:)
Teraz mam na liczniku 34+1, mam wczesniaka z 34+5 z pierwszej ciazy i bez problemu, wiec wiem ze juz teraz porod nie bylby taki starszny...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry